Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Diva Sevgilisine Tepki Gösterdi

Bülent Ersoy’un modacısı ile çıkan samimi pozları sevgilisi olan Berk Yılmaz’ı çok kızdırdı.

Diva Sevgilisine Tepki Gösterdi
28 Haziran 2016 - 17:21 'de eklendi ve 169 kez görüntülendi.

Bülent Ersoy’un modacısı ile çıkan samimi pozları sevgilisi olan Berk Yılmaz’ı çok kızdırdı. Diva hesap sormak amacı ile telefona sarılan sevgilisini de ”Sen kimsinki hesap soruyorsun” deyip aniden fırçaladı.

Bülent Ersoy, geçtiğimiz hafta içerisinde modacısı Semih Doğruer ile çıkmış olan fotoğrafları için ”Semih benim bir oğlumdur” demiş idi. Samimi pozları internet üzerinde gören Diva’nın 25 yaşında bulunan sevgilisi Berk Yılmaz ise, adeta küplere binmiş bir durumda.

İddialara göre, erkeklik gururu incinmiş olan ve de hesap sormak maksadı ile sinirli bir biçimde Bülent Ersoy’a telefon açmış bulunan Berk Yılmaz, beklemediği bir tepkiyi görmüş. Diva’ya da ”Sen nasıl o adam ile yatakta poz verirsin. Hemen silmelisin o fotoğrafları bir daha da bu şekilde bir şey yapmayın” ifadeleri ile rest çeken Yılmaz, fırçayı da yedi.

Ersoy ise bu durum karşısında, ”Sen kim olmaktasın da bana hesap sorabiliyorsun. Sen kimsin benim yaşamıma bu şekilde müdahale ediyorsun” deyip bağırmış. Divanın kızgın durumdaki ses tonu o esnada bulunduğu binada da yankılanmış.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER