Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Instagram İçin Çeviri Özelliği Yolda

Instagram isimli sosyal medya platformu, kullanıcılarını birbirlerine daha fazla yakınlaştıracak yeni özelliği hayata geçirecek.

Instagram İçin Çeviri Özelliği Yolda
24 Haziran 2016 - 20:14 'de eklendi ve 70 kez görüntülendi.

Instagram isimli sosyal medya platformu, kullanıcılarını birbirlerine daha fazla yakınlaştıracak yeni özelliği hayata geçirecek. Bakın çeviri ile alakalı özelliği tam olarak nasıl çalışacak?

Geçtiğimiz günler içerisinde 500 milyon gibi fazlası ile etkileyici bir kullanıcı sayısına ulaşmış olduğunu resmi bir şekilde duyuran Instagram, dünyanın dört bir tarafındaki kullanıcılarının birbirleri ile daha iyi iletişime geçmesi maksadı ile yeni bir özelliği kullanıma sunacak. Popüler durumdaki fotoğraf paylaşım uygulamasının önümüzdeki ay içerisinde özel bir çeviri aracına sahip bir durumda olacağı resmi bir şekilde belirtildi.
Söz konusu olan bu araç kullanımda olduğunda platform üzerinde yer alan kullanıcılar, öteki kullanıcıların profil bilgilerinde veyahut gönderilerde yer alan yazılar ve de yorumlarda bir ”Çevirisini Gör” şeklindeki bağlantısına basit bir şekilde dokunabilecekler.

Chip’in yapmış olduğu özel bir haberine göre ise halihazırda 24 dili desteklemekte olan Instagram üzerindeki bu yeni özelliğin güncellemeden daha önceki tarihlere ait yorumları ve de fotoğraf açıklamalarını kapsamayacak olduğu da özel bir şekilde belirtildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER