2016 ila 2017 KYK Burs Kredi Sonuçlarının Açıklanma Tarihi

Kredi ile Yurtlar Kurumu, DGS tercih sonuçlarının hemen sonrasında dört senelik üniversiteyi kazanmış olan öğrenciler için KYK burslarının başvurularını 24 Ekim tarihinde başlattı.

kyk_burs_kredi_yurt_sonuclari_2017-2016

Kredi ile Yurtlar Kurumu, DGS tercih sonuçlarının hemen sonrasında dört senelik üniversiteyi kazanmış olan öğrenciler için KYK burslarının başvurularını 24 Ekim tarihinde başlattı. Başvurular devam eder iken öğrencilerin sıklık ile sormuş olduğu ve merak ettiği sorulardan bir tanesi ise sonuçların ne zaman açıklanacak olduğu. Başvurular 28 Ekim tarihi içerisinde sona erecektir. Kurum yalnızca lisans sonuçlarını değil, önlisansla beraber sonuçları da açıklayacak. Başvurular bittikten hemen sonra sonuçlar en erken bir hafta, en geç ise iki hafta içinde açıklanacaktır. KYK burs sonuçları Kasım ayının ilk haftası veyahut ikinci haftası içerisinde açıklanabilir.

2016 ile 2017 KYK burs başvurularının sonuçları başvuruların bitme tarihinden itibaren 2 hafta içinde açıklanması beklenmektedir. Kredi Yurtlar Kurumu’nun bu konu ile alakalı resmi açıklama yapması durumunda bütün gelişmeleri web sitemiz üstünden takip edebilirsiniz.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER