28.Haftaya Damga Vuran Kanlı Mücadele

trabzonspor maçı

Süper ligin 28.haftasında Trabzonspor’un Başakşehir’i dün Avni Aker’de ağırladığı 1-1 beraberlikle sonuçlanan maçta yürekleri ağızlara getiren bir olay yaşandı.

21. dakikada Trabzonspor’un yıldız oyuncusu Özer Hurmacı ile Başakşehir’li Doka pozisyon sonrası sert bir şekilde çarpıştı.

İki takımın oyuncusu da yerde kalırken çok ağır bir şekilde burnuna aldığı darbe ile kanlar içinde kalan Özer Hurmacı yaşanan kötü durumu sonrası sahaya çağırılan sağlık ekipleri eşliğinde tedavi gördü. Yaşanan üzücü olay sonrası 2 takımın oyuncusu da kısa süreli baygınlık geçirdi, Trabzonspor’lu Özer Hurmacının kaşının açılması sebebiyle bordo mavi çubuklu forması kanlar içinde kaldı. İki futbolcu da yaklaşık 5/6 dakika süren tedaviler görürken iki oyuncuda tedavi ardından oyuna girdi.

Öte yandan 28.haftanın bu zorlu karşılaşmasının 8.dakikasında Yalçın’ın golüyle öne geçen Başakşehir, 37.dakikada Trabzonspor‘lu S.Akakpo’nun şık golüne engel olamadı ve Trabzonspor S.Akakpo’nun attığı golle birlikte beraberliği yakaladı. Maç sonrası ligde 10.sıraya sahip ev sahibi takım puanını 37’ye çıkartırken misafir takım Başakşehir 45 puana çıkıp ligde 4.sırayı almayı başardı

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER