Adeta Ölümden Döndü

Geçtiğimiz hafta içerisinde sezon finali yapmış olan ‘‘Kertenkele” dizisinde Sera Tokdemir, rol gereğince alevlerin arasında kaldı.

1467410579225

Geçtiğimiz hafta içerisinde sezon finali yapmış olan ‘‘Kertenkele” dizisinde Sera Tokdemir, rol gereğince alevlerin arasında kaldı. Elleri ile ayakları bağlı ve de ağzı bantlı oyuncunun boynunda ve ayaklarında bir takım yanıklar oluştu. Tokdemir’e ise, set ekibi hızlı bir şekilde müdahale etti
ATV kanalının cumartesi akşamlarına damga vurmakta olan dizisi ”Kertenkele”, geçtiğimiz hafta içerisinde sezon finali yapmış idi. Dizinin başrol oyuncularından Sera Tokdemir, yayınlanan son bölüm içinde rol gereğince alevlerin arasında kaldı. Çekimler amacı ile Riva’da inşa edilmiş olan kulübe, Sera Tokdemir, içinde iken ateşe verildi. Yapım şirketi ise, olası bazı aksiliklere karşı, ambulans ve de itfaiye bulundurdu.

Rol gereğince elleri, ayakları ve de ağzı bağlı olan Sera Tokdemir, kulübenin ateşe verilmiş olması ile dumandan etkilendi. Çekimler esnasında rol yaptığı sanılmakta olan güzel oyuncu, bir tane set görevlisinin durumu fark etmesi sonrasında hemen dışarı çıkartıldı. Tamamen ateşe verilmiş olan kulübe içerisinde sıcaktan etkilenen oyuncunun, kolyesinin aşırı bir şekilde ısınmasından ötürü boynunda ve de ayaklarında bazı yanıklar oluştu. Ağzı bağlı bir durumda olduğu için tepki verememiş olan Sera Tokdemir, bir tane görevli sayesinde olası bir felaketten de kurtulmuş oldu. Tokdemir ayrıca, ”Alevlerin komple kontrolsüz yükselmesinden ötürü, duman ve de sıcak içerisinde kaldım. Ağzım kapalı idi ve de ayağım sandalyeye bağlı durumdaydı, bu yüzden kendimi fazlası ile zor bir şekilde anlattım. Set ve sağlık de ekibinin zamanında müdahale etmiş olması beni kurtardı” ifadelerine yer verdi.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER