Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Amerikan Futbolu Oyuncusuna Kötü Elveda

Amerikan Futbolu Oyuncusuna Kötü Elveda
11 Nisan 2016 - 14:21 'de eklendi ve 81 kez görüntülendi.

NEW Amerikan Futbolu Ligi’nde (NFL) 2004-2014 yılları arasında oynayan Will Smith (34) eşi Racquel (33) ile birlikte geçirdiği feci zincirleme trafik kazası sonrası çıkan tartışma da silahla vurularak öldürüldü.

ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASINA KARIŞTI

Amerikan futbol kariyerinde New Orleans Saints (2004-2013) New England Patriots (2014) takımlarında oynayan ve 2010 Super Bowl’da büyük bir şampiyonluk almayı başaran başarılı oyuncu Will Smith, ABD’nin Louisiana eyaletinin New Orleans kentinde zincirleme gelişen trafik kazasında yer aldı.

ÇIKAN TARTIŞMADA SİLAH İLE VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜ

Kaza sonrası kazazedelerin arasında çıkan tartışma yerini kavgaya bıraktı daha sonrasında silahlar çekildi. Silahıyla Smith’i vuran 28 yaşındaki Cardell Hayes, eski Amerikan Futbolu sporcusunun ölümüne neden oldu. Bu kötü olay da Smith’in eşi Racquel ise çıkan çatışmadan bacağından yaralanarak kurtuldu.

SALDIRGAN CİNAYETTEN YARGILANACAK

New Orleans kentinde ki bu üzücü olaydan sonra polisin gözaltına aldığı saldırgan Cardell Hayes’in kanun önünde ikinci derece cinayetten (plansız adam öldürme) yargılanacağı bildirildi.

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI
Başarılı Amerikan Futbolu oyuncusu Will Smith‘in böylesi ani bir ölüm yaşaması sevenleri tarafından sosyal medya üzerinden dile getirildi. Yüzlerce insan bu duruma karşı üzüntüsüne engel olamadı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER