Ata Demirer Evinden Oldu

Günlerini son zamanlarda Bozcaada’da geçirmekte olan Ata Demirer’in evi bölgeye gelmiş bulunan ziyaretçilerin uğrak yeri durumuna geldi.

5770b0fb18c7732ed8769d83

Günlerini son zamanlarda Bozcaada’da geçirmekte olan Ata Demirer’in evi bölgeye gelmiş bulunan ziyaretçilerin uğrak yeri durumuna geldi. Demirer’in kalmış olduğu yerde fotoğraf çektirmeyi isteyenler olunca komedyen en sonunda evini de değiştirdi.

Bir Bozcaada tutkunu olarak bilinmekte olan Ata Demirer, aldığı bir karar ile evini değiştirdi!! Senenin büyük bir çoğunluğunu ailesiyle beraber yaşadığı Bozcaada’da geçirmekte olan ünlü komedyenin evini bilmeyende yok! Hal bu şekilde olunca Demirer’in ziyaretçileri de çok fazla olmakta. Yolu Bozcaada’ya düşmüş olan Demirer’in sevenlerinin, komedyenin evine hiç bir şekilde uğramadan gidemediği de iddia edildi.

Hatta bu durum öyle bir hal almış ki ziyaretçilerinde Demirer’in kapısını çalarak fotoğraf çektirmeyi istediği öğrenildi. Bu durum ise artık Demirer’i rahatsız etmeye başlayında komedyen de çareyi evi değiştirmekte bulmuş. Bu ziyaretlerden ötürü yakın çevresine ”Ev sonunda türbeye döndü” biçiminde sitem ettiği iddia edilmekte olan Demirer, bölgeden başka bir tane daha ev aldı. Evi terk etmek mecburiyetinde kalan komedyen daha büyük bir tane eve geçti.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER