Az Kalsın Boğuluyordu

Günay Musayeva Bodrum ilçesi içerisinde podyuma gelinlik ile çıktı.

MUSAYEVA GUNAY

Günay Musayeva Bodrum ilçesi içerisinde podyuma gelinlik ile çıktı. Sonrasında ise kendisini denize attı. Gelinlik suyun içerisinde git gide ağırlaşınca boğulma tehlikesi geçirmiş olan Günay son anda orada bulunanlar tarafından kurtarıldı.

Bodrum ilçesinde yer alan bor otelde gerçekleştirilen Moda defilesinde ünlü mankenlerde podyumda boy gösterdiler. 12 tane manken, toplamda 30 parçalık kıyafeti podyumda sergiledi. Asil Çağıl’ın da kareografisini yapmış olduğu dans gösterileri ile renklenen defilenin finalinde ise, Günay Musayeva, üstündeki gelinlikle beraber kendisini birden bire denize attı.

Ortakent’in serin suları içerisinde bir süre yürümüş olan Musayeva daha sonrasında suyla beraber iyice ağırlaşan gelinliğiyle iskeleye çıkmak için çalıştı. Fazlası ile zorlanan güzel mankenin imdadına ise hemen görevliler yetişti. Musayeva denizden çok zor bir şekilde çıkartıldıktan sonra ise ”Su fazlası ile soğuktu, hareket edemez bir duruma geldim. Bir an suyun içerisinde öleceğimi zannettim, büyük bir korku yaşadım” deyip hüngür hüngür ağladı.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER