Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Az Kalsın Boğuluyordu

Günay Musayeva Bodrum ilçesi içerisinde podyuma gelinlik ile çıktı.

Az Kalsın Boğuluyordu
04 Temmuz 2016 - 16:22 'de eklendi ve 69 kez görüntülendi.

Günay Musayeva Bodrum ilçesi içerisinde podyuma gelinlik ile çıktı. Sonrasında ise kendisini denize attı. Gelinlik suyun içerisinde git gide ağırlaşınca boğulma tehlikesi geçirmiş olan Günay son anda orada bulunanlar tarafından kurtarıldı.

Bodrum ilçesinde yer alan bor otelde gerçekleştirilen Moda defilesinde ünlü mankenlerde podyumda boy gösterdiler. 12 tane manken, toplamda 30 parçalık kıyafeti podyumda sergiledi. Asil Çağıl’ın da kareografisini yapmış olduğu dans gösterileri ile renklenen defilenin finalinde ise, Günay Musayeva, üstündeki gelinlikle beraber kendisini birden bire denize attı.

Ortakent’in serin suları içerisinde bir süre yürümüş olan Musayeva daha sonrasında suyla beraber iyice ağırlaşan gelinliğiyle iskeleye çıkmak için çalıştı. Fazlası ile zorlanan güzel mankenin imdadına ise hemen görevliler yetişti. Musayeva denizden çok zor bir şekilde çıkartıldıktan sonra ise ”Su fazlası ile soğuktu, hareket edemez bir duruma geldim. Bir an suyun içerisinde öleceğimi zannettim, büyük bir korku yaşadım” deyip hüngür hüngür ağladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER