Babasına Rest Çekti

Aşkı uğruna babası ile bütün bağını kopartmış olan Buğra Toplusoy, tekrardan barıştığı Ceyda Ateş ile fotoğrafını ilk defa sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

ATES CEYDA

Aşkı uğruna babası ile bütün bağını kopartmış olan Buğra Toplusoy, tekrardan barıştığı Ceyda Ateş ile fotoğrafını ilk defa sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Bir dargın bir barışık durumda olan Ceyda Ateş ile Buğra Toplusoy, ayrı kalmış oldukları günlerin acısını Amerika’da çıkartmaktalar. İlişkisine onay vermemekte olan babasına rest çekip Amerika Birleşik Devletleri’ne yerleşen Toplusoy’u güzel sevgilisi de hiç bir şekilde yalnız bırakmadı.

Aşkının uğruna babası Turgut Toplusoy’u karşısına almış olan genç işadamı, Ateş ile Florida’da ön balayı yapmaya devam ediyor.

Ünlü çift barıştıktan sonrasında çektikleri kareyi önceki gün ilk defa sosyal medya hesabı üzerinden yayınlayarak sıkıntılı günlerin geride kalmış olduğu mesajını verdi. Arkadaş grubu ile Florida Fisher Island plajında tatil yapmakta olan Buğra Toplusoy ve de Ceyda Ateş’in barış pozu takipçilerini çok sevindirdi.

Babasına karşın Ceyda Ateş’le aşk yaşamakta olan ve de keyifli anlarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Buğra Toplusoy’un bu hareketine ise baba Turgut Toplusoy cephesinden nasıl bir tepki gelecek olduğu büyük bir merak konusu oldu….

Şu sıralarda Florida’da denizin ve de güneşin tadını çıkartan genç işadamı ile güzel oyuncunun yakın bir zaman içerisinde Amerika’da nikah masasına oturacak olduğu da konuşuluyor. Ceyda Ateş’in, evlendikten sonrasında işadamı eşiyle Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşamaya başlayacak olduğu da söylentilerin arasında.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER