Baharda gidilmesi gereken 5 yer

Baharda gidilmesi gereken 5 yer

Havaların ısınmasıyla birlikte herkes tatil arayışına giriyor  yada ufak hafta sonu kaçamakları yapma peşinde. İşte size bu fırsatları değerlendirebileceğiniz yerler;

Datça gezilecek yerler

Nisan ayından itibaren  gayet sıcak ve güzel olan yerlerimizden biri. Teknelerle birlikte Selimiye köy’ü ve Bozburun’da konaklamak isteyeceğiniz bir çok yer bulmak mümkün ve tabi gezilecek çok yeri mevcut.

Şirince gezilecek yerler

İzmir’e bağlı olan Şirince köy’ü tam size göre. Doğal bozulmamış mimarisi, tarihi evleriyle, gezilecek yerleriyle, şarabıyla  adı gibi şirin bir yer.

Trabzon gezilecek yerler

Geçmiş yıllardan hiç bozulmamış bir şekilde bugünlerimize kadar gelen bir ilk olarak görülmesi tavsiye edilen bir yer. Gerek yeşilliği, gerek havası, gerekse  müzeleri , manastırı, köşkleri gibi hayli rahat edip gezip görebileceğiniz yerler mevcut.

Eskişehir gezilecek yerler

Öğrenci ağırlıklı olan bu şehrimizde, Odunpazarı Evleri, Kentpark, Sazova Parkı, Kurşunlu Cami ve Külliyesi, Japon Bahçesi, Lületaşı Müzesi gibi adresler; Eskişehir’de görülmeye değer yerler arasındadır.

Kapadokya gezilecek yerler

Bahar denilince akla ilk gelen yerlerden birisi de Kapadokya’dır. Kapadokya bölgesi, doğa ve tarihin bütünleştiği bir yerdir. Yapılan balon gezileriyle de size eğlenceli ve keyifli dakikalar yaşatır.Göreme Milli Parki, Göreme Açıkhava Müzesi, Kapadokya Mağaraları, Paşabağları ve Güllüdere Vadisi gezilecek yerler arasındadır.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER