Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yüklenebilir Mi?

Instagram’a bilgisayar üzerinden fotoğraf tam olarak nasıl yüklenir?

573acbbb18c7731314f6b287

Instagram’a bilgisayar üzerinden fotoğraf tam olarak nasıl yüklenir? Eğer çok sıkı bir Instagram kullanıcısı iseniz ve de fotoğraflarınızı bilgisayarınızdan da Instagram üstünde paylaşmak istiyorsanız işte yapmanız gerekli olanlar…

Günümüzde en popüler fotoğraf ve de video paylaşma uygulamalarından bir tanesi hiç kuşkusuzki Instagram. iOS ile birlikte Android ve de Windows Phone işletim sistemini kullanmakta bulunan cihazlar için kullanılabilir durumda olan popüler sosyal medya uygulamasının aynı zaman içerisinde birde web sürümü yer almakta.

Fakat Instagram, resmi web sitesinin üstünden fotoğraf veyahut video yükleme işlemini gerçekleştirememekte.

Eğer bilgisayarınızda yer alan fotoğrafları telefonunuza aktarım yapmadan, direkt bir şekilde Instagram hesabınıza yüklemeyi istiyorsanız, yapmanız gerekli olan tek şey Gramblr adlı programı bilgisayarınıza kurmaktır. Bir kaç tane basit adım ile bilgisayarınızda yer alan fotoğrafları Instagram hesabınıza aktarabilecek olduğunuz Gramblr ile paylaşım yapmak ise fazlasıyla basit.

Gramble isimli uygulamasını bilgisayarınıza kurduktan hemen sonra Gramblr ile Instagram hesabınızı eşleştirmeniz gerekli. Daha sonrasında ise bilgisayarınız üzerinden Instagram üstünde paylaşmayı istediğiniz fotoğrafı uygulamada gösterilen alana sürükleyerek bırakıp fotoğrafı uygulamanın içine yüklüyorsunuz.

Daha sonrasında ise Gramblr uygulaması ile Instagram üstünde paylaşmayı istediğiniz fotoğrafa dilediğiniz filtreyi seçebilir veyahut hareket katabilirsiniz.

Son olarak ise diliyorsanız fotoğrafınız ile alakalı bir başlık veyahut hashtag ekleyip fotoğrafı Instagram hesabınıza hızlıca gönderebildiğiniz gibi ”Başka bir zaman” isimli seçeneğini seçip ileri bir tarihte paylaşmanızda olanaklı.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER