Boyner’den Çok Büyük Bir Adım

İstanbul Harbiye içerisinde yapımı devam eden dev inşaat projesinin ilk markası da belli oldu.

5773a15918c7735be84ca349

İstanbul Harbiye içerisinde yapımı devam eden dev inşaat projesinin ilk markası da belli oldu. Vakıf ile müteahhit işbirliğiyle yürümekte olan ve de içinde otel ile rezidansın da yer aldığı Pangaltı Projesi’nde bulunan pasaj, Boyner Grubunun tarafından kiralandı. Boyner’in, toplamda 13 bin metrekarelik bir alanı bulunan pasaj içerisinde, ismini birkaç gün önce açıklamış olduğu yeni mağazacılık konseptlerinden WEPUBLIC’in ikinci şubesini açacak olduğu da belirtiliyor.

Boyner Grubu ayrıca, Türkiye’nin en yoğun gündemi konumunda olan perakende markalarının en başında geliyor. Bir yandan bünyeye dahil edilmiş olan YKM ile ortak sinerji geliştirmeye devam eden grup, öte yandan dünya markalarını da Türkiye pazarı ile tanıştırmaya devam etmekte. Bunların yanı sıra yeni mağazacılık konseptlerini de oluşturarak, tüketicisine değişik hizmet alanları üstünden seslenmek de yoğun mesai harcadığı gündemlerinin arasında yerini alıyor.

Mağaza içinde mağazacılık konsepti olan Boyner Fresh, bin ila bin 500 metre kare büyüklükte bulun an Fresh Company grubun yakın zaman öncesinde öne çıkartmış olduğu yeni projeleri oldu.

Boyner’in Genel Müdürü görevinde bulunan Deran Taşkıran’ın daha öncesinde Ekonomist’ten Ayşegül Sakarya Pehlivan’a aktarmış olduğu 10 ila 15 bin metrekare büyüklüğünde olacak yeni mağaza konseptinin de detayları kısa bir süre öncesinde belli oldu.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER