Bu Uygulama İle Müzik Kontrolü Sizde

Sennheiser şirketi, geliştirmiş olduğu CapTune uygulaması ile en iyi müziği elde edebilmeniz maksadı ile ses optimizasyonu ve de ekolayzır ayarı yapmanızı

576ceb3b18c77350d4c3f3d7-1

 

Sennheiser şirketi, geliştirmiş olduğu CapTune uygulaması ile en iyi müziği elde edebilmeniz maksadı ile ses optimizasyonu ve de ekolayzır ayarı yapmanızı sağlamakta. Hem Android hem ise iOS cihazlar için geliştirilmiş olan CapTune aynı zaman içerisinde her türlü kaynaktan her türden müzik dosyasını çalabilmekte.

Kulaklık ile müzik dinler iken iyi ses kalitesinin değerine ulaşmayı isteyen kullanıcılar, çoğu zamanlarda kendilerini, tam olarak da bunu yapmaktan alı koymakta olan durumların içerisinde buluyor. Sennheiser şirketinin bu soruna çözümüde CapTune isimli uygulaması.

Çok kaynağa sahip müzik listelerini oluşturma, SoundCheck özelliği ile birlikte müziği dinlerken gerçek zamanlı olarak ses ayarını yapabilme, değişik ayarları A/B testi yapıp deneme, değişik müzik ve de parçalar için ses profilleri oluşturma gibi çeşitli özellikler CapTune ile yaşam buluyor. Kaydedilebilmekte olan ve de tek dokunuş ile aralarında geçiş yapılabilmekte olan ses profilleri, spor salonu içerisinde, iş seyahatlerinde, açık alanda koşuda ya da ofiste çalışıyor iken tercih etmiş olduğunu ses ayalarını hemen uyguluyor.

CapTune ayrıca, cihaz üstüne kaydedilmiş, Bluetooth ya da WiFi ile bağlanılmakta olan cihazlardaki ve pek çok farklı ortamda yer alan müziği DLNA veyahut AirPlay kullanıp birleştiriyor.

Kullanıcılar da, Sennheiser şirketi tarafından tasarlanmış olan ekolayzır ve de ses efekti ayarlarını kişisel tercihlerine göre değişik olarak kullanabiliyorlar. Gerçek zamanlı olan spektrum analizi sunmakta bulıunan CapTune, iTunes üstünde yer alan müzik listelerini doğrudan içe aktarabilmekte. MP3 ile birlikte AIFF, AAC, FLAC, OGG, WAV ve de Apple cihazlar için kayıpsız olan ALAC formatında bulunan ses dosyalarını da çalabiliyor.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER