Buda Deniz Kenarında Nispetin Pozu

Bir aralar Sinem Kobal’la yediği içtiği hiç bir şekilde ayrı gitmeyen Dilara Endican, çok şaşırttı.

Logo

Bir aralar Sinem Kobal’la yediği içtiği hiç bir şekilde ayrı gitmeyen Dilara Endican, çok şaşırttı. Arda Turan ve de sevgilisi Aslıhan Doğan’la bir fotoğraf paylaşmış olan Endican’ın paylaşımı Sinem Kobal’a bir gönderme yaptığı düşüncesini de akıllara getirdi.

Mayıs ayı içerisinde Kenan İmirzalıoğlu ile evlenmiş olan ünlü oyunculardan Sinem Kobal’ın eski dostlarından Dilara Endican, önceki gün içersinde instagram’dan nispet yaparcasına bir tane paylaşımda bulundu. Seneler önce Sinem Kobal ile Arda Turan’ı tanıştırıp ikilinin aşk yaşamasına vesile olmuş bulunan Endican, Marmaris’te tatil yapmakta olan ünlü futbolcu ve de sevgilisi Aslıhan Doğan ile bir mutluluk pozu verdi. Dilara Endican, EURO 2016’ya çok erken veda etmiş olan Arda Turan ve de moral tatilinde ona eşlik etmekte bulunan sevgilisi Aslıhan Doğan ile çektiği kareye ”Öyle çok mutlu oldum ki… Denizin ortasından bir an içerisinde güzeller güzeli ile benim yanımda bitti” şeklindeki notunu düştü.

Bir zamanlarda Sinem Kobal’la yedikleri içtikleri hiç bir şekilde ayrı gitmeyen, fakat Arda Turan’la ilişkisi noktalandıktan sonra güzel oyuncuyla araları bozulmuş olan Dilara Endican’ın bu yapmış olduğu paylaşımı ise ”Endican, eski dostu olan Sinem Kobal’a nispet mi yapmakta?” şeklindeki sorusunu akıllara getirdi. Endican’ın ise Aslıhan Doğan için ”güzeller güzeli” demiş olması dikkatleri çekti. Diğer yandan sevgilisi ile tatilini uzatmış olan ünlü futbolcuya İspanya basınından da kondisyonsuz olduğu ve bir an öncesinde tatilini noktalayıp Barcelona’ya dönmesi gerekli olduğu ile alakalı bazı eleştiriler yapıldı.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER