Bunlardan Hangisi Anne

Brittne Babe ve de Kimmy Pie anne kız olarak instagram’ın iki tane popüler adı.

576a3224c03c0e6aa0db04a8-1

Brittne Babe ve de Kimmy Pie anne kız olarak instagram’ın iki tane popüler adı. Fakat onları ünlü yapan bir öteki şey ise, anne Kimmy Pie’in asla yaşını göstermemekte olması. Fotoğrafa bakmış olduğunuzda siz de hangisinin anne olduğuna yönelik en ufak bir ipucu yakalayamadıysanız biz açıkça söyleyelim. Sağ tarafta olan Kimmy Pie anne, sol taraftaki ise Brittne Babe.

21 yaşında olan Brittne Babe üniversite öğrencisi ve de aynı zaman içerisinde sertifikalı bir spor koçudur. Öte yandan instagram’da 1 milyondan daha çok takipçisi var ve de bire bir ders vermenin yanında kişiye özel yeme planı çıkartıp forma girmenelerine de yardımcı oluyor. Fakat Brittne kadar dikkat çekmekte olan bir kişi daha mevcut. O ise annesi Kimmy. Çünkü kızı gibi spor yapmakta olan ve de kendisine çok iyi bakan annesi yaşını o kadar göstermemekte ki yan yana gelmiş olduklarında hangisinin anne olduğunu anlamak olanaksız.

Kimmy Pie, 10 sene öncesinde sağlıklı beslenme işine girmiş bulunuyor. Anne Kimmy evde yer alan bütün abur cuburları çöpe attıktan sonra Brittne çok sinirlenmiş fakat zamanla bu duruma alışmış ve de hatta meslek durumuna getirmiş. Skolyoz hastasıda olan Brittne’nin omurgası asıl olarak S şeklinde dediğimiz bir eğriliğe sahip bulunuyor. Skolyoz düzelmese bile spor sayesinde yine de fazlası ile düzgün bir fiziğe kavuşabilmiş.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER