Coşkun Sabah’tan Şok Açıklama

19 senelik olan eşi Ceyda Sabah ile devam eden boşanma sürecinin hakkında konuşma gerçekleştiren Sabah;

SABAH COSKUN

19 senelik olan eşi Ceyda Sabah ile devam eden boşanma sürecinin hakkında konuşma gerçekleştiren Sabah; ”’Boşanma sürecinin konusunda gizlilik kararı gereğince yayın yasağı aldığımdan dolayı yalnızca ”yaşasın adalet” diyebiliyorum.’ ifadelerine yer verdi..

Usta müzisyenlerden Coşkun Sabah önceki gün içerisinde Atatürk Havalimanı’nda yalnız başına görüntülendi. Konser amacı ile Bodrum’a gitmekte olduğunu da söyleyen Coşkun Sabah; ”Konser bittikten sonra Bodrum’da yer alan yazlığımda bir aylık bir tatil yapacağım. Çalışmadan da duramıyorum. Anlayacağınız ben hem tatil hem ise ticaret yapacağım.” ifadelerine yer verdi.

19 senelik eşi Ceyda Sabah ile devam etmekte olan boşanma sürecinin hakkında konuşma gerçekleştiren Sabah; ”Yaşadıklarımız çok fazla çarpıtıldı, şimdilik aynı ev içerisinde yaşamaya devam etmekteyiz. Boşanma sürecinin konusunda gizlilik kararı gereğince yayın yasağı aldığımdan dolayı artık bu konu ile alakalı olarak konuşamayacağım. Yalnızca ”yaşasın adalet” diyebilmekteyim.’ şeklindeki açıklamasında da bulundu.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER