Dahi filozof yayın hayatına başladı

‘Dünyanın bütün dehaları, toplanın’ sloganıyla yayın hayatına başlayan felsefe platformuna ilgi büyük…

19989257_1628566467177077_4260694337454263135_n

Felsefe içerikleri ve felsefe makaleleri yanı sıra felsefe alanında bilgilendirici öğretici ve yer yer eleştirici üslubuyla aforizmalarıyla sizleri büyüleyecek olan Dahi Filozof yayında. Felsefe makaleleri çok ilgi çeken dahifilozof.com’da dahi filozof’un güncel, toplum ve tarihe dair görüşlerini felsefe ve felsefi sorgulamalara dair bakışını okuyacak ayrıca tarihi kişilikleri bir de dahi filozof’un kaleminden okuma fırsatı yakalayacaksınız.

İLGİ BÜYÜK
Güncel ve topluma dair görüşleriyle Dünya ve üzerinde iz bırakacak düşünceleriyle dünyanın tüm dehalarını çağıran sloganıyla yayım yapan platform şaşırtıcı biçimde iki haftada 8 bin kişilik bir takipçi kitlesine çoktan ulaştı. Türkiye’nin yanı sıra Dünya’nın muhtelif ülkelerinden de takip edilen dahi filozof felsefi düşünceler platformu sadece dahi filozof’un yazıları dışında diyalektik tartışma forumunu da kısa sürede yayına açacağını bildirdi. Türk halkının da yoğun ilgi gösterdiği platform Türkiye için eğitici, bilgilendirici ve düşünceye çağıran bir platform olmasıyla birlikte yakın gelecekte çalkalayıcı bir platform olacak gibi de görünüyor.

‘BİLDİĞİNİZ HER ŞEY YALAN!
Nesnel dünyada bildiklerimizin büyük bir kısmıyla yalan olduğunu ifade eden Dahi Filozof, ağızları açık bırakacak şekilde bu argümanlarını ispatladığı yazılarında insanların kafasını karıştırmayı amaçlıyor. Önce yalanlarla kurulmuş temeli çalkalamak gerektiğini ve ardından o çalkantı ile boşalacak yere doğru bilginin inşa edilmesinin mümkün olabileceğini ifade eden www.dahifilozof.com Dünya’yı ve ülkesi herşeyi yeniden düşünmeye ve tartışmaya çağırıyor.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER