Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Dedikodulardan Dolayı Tükendi

Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber yeni bir proje içerisinde yer alacağı iddiaları ortaya atılmış olan Elçin Sangu, gerçekleştirmiş olduğu özel bir açıklama

Dedikodulardan Dolayı Tükendi
04 Temmuz 2016 - 14:43 'de eklendi ve 51 kez görüntülendi.

Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber yeni bir proje içerisinde yer alacağı iddiaları ortaya atılmış olan Elçin Sangu, gerçekleştirmiş olduğu özel bir açıklama ile beraber bütün bu iddiaları da yalanladı.

Barış Arduç ile beraber yakalamış olduğu uyum sayesinde rol aldığı dizisini üst noktalara taşımayı da başaran Elçin Sangu, kendisinin hakkında çıkartılan tükenmişlik sendromu iddialarına da çok açık bir şekilde yanıt verdi.

Elçin Sangu’nun son zamanlar içerisinde tükenmişlik sendromuna yakalanmış olduğu, diziden ayrılmayı istediği, rol arkadaşı olan Barış Arduç ile arasının açılmış olduğu da iddia edilmiş idi.

İsyan etmiş olan Elçin Sangu açıklaması içerisinde, ”Yetti artık! Ben hiç bir şekilde tükenmedim, gayet iyi bir durumdayım. Diziden de ayrılmıyorum. Rol arkadaşım olan Barış Arduç ile alakalı hiçbir problemim yok. Bu dedikodular beni çok fazla tüketti.” ifadelerine yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER