Dedikodulardan Dolayı Tükendi

Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber yeni bir proje içerisinde yer alacağı iddiaları ortaya atılmış olan Elçin Sangu, gerçekleştirmiş olduğu özel bir açıklama

2_hd1

Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber yeni bir proje içerisinde yer alacağı iddiaları ortaya atılmış olan Elçin Sangu, gerçekleştirmiş olduğu özel bir açıklama ile beraber bütün bu iddiaları da yalanladı.

Barış Arduç ile beraber yakalamış olduğu uyum sayesinde rol aldığı dizisini üst noktalara taşımayı da başaran Elçin Sangu, kendisinin hakkında çıkartılan tükenmişlik sendromu iddialarına da çok açık bir şekilde yanıt verdi.

Elçin Sangu’nun son zamanlar içerisinde tükenmişlik sendromuna yakalanmış olduğu, diziden ayrılmayı istediği, rol arkadaşı olan Barış Arduç ile arasının açılmış olduğu da iddia edilmiş idi.

İsyan etmiş olan Elçin Sangu açıklaması içerisinde, ”Yetti artık! Ben hiç bir şekilde tükenmedim, gayet iyi bir durumdayım. Diziden de ayrılmıyorum. Rol arkadaşım olan Barış Arduç ile alakalı hiçbir problemim yok. Bu dedikodular beni çok fazla tüketti.” ifadelerine yer verdi.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER