Diva Sevgilisine Tepki Gösterdi

Bülent Ersoy’un modacısı ile çıkan samimi pozları sevgilisi olan Berk Yılmaz’ı çok kızdırdı.

3_d

Bülent Ersoy’un modacısı ile çıkan samimi pozları sevgilisi olan Berk Yılmaz’ı çok kızdırdı. Diva hesap sormak amacı ile telefona sarılan sevgilisini de ”Sen kimsinki hesap soruyorsun” deyip aniden fırçaladı.

Bülent Ersoy, geçtiğimiz hafta içerisinde modacısı Semih Doğruer ile çıkmış olan fotoğrafları için ”Semih benim bir oğlumdur” demiş idi. Samimi pozları internet üzerinde gören Diva’nın 25 yaşında bulunan sevgilisi Berk Yılmaz ise, adeta küplere binmiş bir durumda.

İddialara göre, erkeklik gururu incinmiş olan ve de hesap sormak maksadı ile sinirli bir biçimde Bülent Ersoy’a telefon açmış bulunan Berk Yılmaz, beklemediği bir tepkiyi görmüş. Diva’ya da ”Sen nasıl o adam ile yatakta poz verirsin. Hemen silmelisin o fotoğrafları bir daha da bu şekilde bir şey yapmayın” ifadeleri ile rest çeken Yılmaz, fırçayı da yedi.

Ersoy ise bu durum karşısında, ”Sen kim olmaktasın da bana hesap sorabiliyorsun. Sen kimsin benim yaşamıma bu şekilde müdahale ediyorsun” deyip bağırmış. Divanın kızgın durumdaki ses tonu o esnada bulunduğu binada da yankılanmış.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER