Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Dövmelerini Değiştirdi

Amber Heard ile çalkantılı bir boşanma sürecinde bulunan Johnny Depp, değiştirmiş olduğu dövmeleriyle çok fazla dikkat çekti.

Dövmelerini Değiştirdi
04 Temmuz 2016 - 17:27 'de eklendi ve 65 kez görüntülendi.

Amber Heard ile çalkantılı bir boşanma sürecinde bulunan Johnny Depp, değiştirmiş olduğu dövmeleriyle çok fazla dikkat çekti. Hollywood’un en ünlü çiftlerinden biri olan Johnny Depp ve de Amber Heard, 15 ay süren evliliğin hemen sonrasında geçtiğimiz mayıs ayında boşanma kararı alıp bütün herkesi şaşırtmış idi. Eşine şiddet uygulamış olduğu iddialarıyla gündeme gelmekte olan ve de bir açıklama yapmamış olan Depp’in önceki gece yarısında müzik grubu The Hollywood Vampires’la almış olduğu sahnede dövmeleri çok fazla dikkat çekti.

Evlendikten hemen sonra eşinin resmini de koluna dövme yaptırmış olan ve geçtiğimiz günler içerisinde bu dövmeyi karartan aktör, bu defa da parmaklarında yer almakta olan dövmesini değiştirdi. Oyuncu, aynı zaman içerisinde Amber Heard’ün takma ismi olan ve Türkçe’de ise ”narin” anlamına gelen ”SLIM” isimli kelimesini ”alçak” anlamına gelmekte bulunan ”SCUM” sözcüğüne çevirdi.

Depp, daha öncesinde de sevgilisi Winona Ryder için koluna ”WinonaForever” şeklinde bir yazı yazdırmış, ilişkisi bittiğinde ise dövmeyi ”WinoForever” şeklinde değiştirmişti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER