En Kötü Günümüz Bu Şekilde Olsun

Vodafone Red’in Harbiye Açıkhava Konserleri’nin kapanışını önceki akşam üstü Kenan Doğulu gerçekleştirdi.

576fb86f18c773347ca11660

Vodafone Red’in Harbiye Açıkhava Konserleri’nin kapanışını önceki akşam üstü Kenan Doğulu gerçekleştirdi. Şarkıcı, Açıkhava’yı doldurmuş olan beş bin kişiyi aşkın seyirciyi şarkıları ile coşturdu.

Kenan Doğulu önceki gece yarısında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi içerisinde hayranları ile buluştu. Konseri ünlü sanatçının eşi olan Beren Saat ile birlikte annesi Serpil Doğulu ve de abisi Ozan Doğulu’nun eşi Ece Doğulu en ön sıradaki koltuklardan izledi. Doğulu’yu dinlemeye gelmiş olan ünlülerin arasında Şebnem Ferah ile birlikte Sertab Erener, Belçim Bilgin, Fuat Güner, Esra Erol, Neslihan Yeldan, Deniz Çakır, Bensu Soral – Hakan Baş, Esra Balamir, Arzu Kaprol, Ömer Faruk Sorak, Semih Kaya, Ahmet San ve de İzzet Öz bulunmaktaydı.

Yaklaşık olarak üç saat boyunca sahnede kalan sanatçı, konserin açılışını ise ”Ex Aşkım” isimli şarkısı ile yaptı. Hemen sonrasında şarkıcı, yeni albümünden ”İhtimaller”de yer vermiş olduğu ”Gelinim” ile birlikte ”Sımsıkı Sıkı Sıkı”, ”Aşk Oyunu”, ”Aşkkolik” ve de ”Can Bebeğim” şeklindeki sevilen şarkılarının caz versiyonlarını da söyledi. Doğulu, seneler önce kesilen bir tane ağaç için yazmış olduğu ”Koca Çınar” şarkısını ise yakın dönem içerisinde kapatılacağına yönelik söylentiler çıkan Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’na ithafen bir defa daha seslendirdi.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER