Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

En Kötü Günümüz Bu Şekilde Olsun

Vodafone Red’in Harbiye Açıkhava Konserleri’nin kapanışını önceki akşam üstü Kenan Doğulu gerçekleştirdi.

En Kötü Günümüz Bu Şekilde Olsun
27 Haziran 2016 - 19:35 'de eklendi ve 80 kez görüntülendi.

Vodafone Red’in Harbiye Açıkhava Konserleri’nin kapanışını önceki akşam üstü Kenan Doğulu gerçekleştirdi. Şarkıcı, Açıkhava’yı doldurmuş olan beş bin kişiyi aşkın seyirciyi şarkıları ile coşturdu.

Kenan Doğulu önceki gece yarısında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi içerisinde hayranları ile buluştu. Konseri ünlü sanatçının eşi olan Beren Saat ile birlikte annesi Serpil Doğulu ve de abisi Ozan Doğulu’nun eşi Ece Doğulu en ön sıradaki koltuklardan izledi. Doğulu’yu dinlemeye gelmiş olan ünlülerin arasında Şebnem Ferah ile birlikte Sertab Erener, Belçim Bilgin, Fuat Güner, Esra Erol, Neslihan Yeldan, Deniz Çakır, Bensu Soral – Hakan Baş, Esra Balamir, Arzu Kaprol, Ömer Faruk Sorak, Semih Kaya, Ahmet San ve de İzzet Öz bulunmaktaydı.

Yaklaşık olarak üç saat boyunca sahnede kalan sanatçı, konserin açılışını ise ”Ex Aşkım” isimli şarkısı ile yaptı. Hemen sonrasında şarkıcı, yeni albümünden ”İhtimaller”de yer vermiş olduğu ”Gelinim” ile birlikte ”Sımsıkı Sıkı Sıkı”, ”Aşk Oyunu”, ”Aşkkolik” ve de ”Can Bebeğim” şeklindeki sevilen şarkılarının caz versiyonlarını da söyledi. Doğulu, seneler önce kesilen bir tane ağaç için yazmış olduğu ”Koca Çınar” şarkısını ise yakın dönem içerisinde kapatılacağına yönelik söylentiler çıkan Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’na ithafen bir defa daha seslendirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER