En Sonunda Steam Yaz İndirimleri Başladı

Temmuz ayının ortalarına kadar devam edecek olan indirimlerin kapsamında, pek çok oyun, oyuncular ile buluşma fırsatını da yakalayacak

576cc77118c77350d4c3ee1f

Temmuz ayının ortalarına kadar devam edecek olan indirimlerin kapsamında, pek çok oyun, oyuncular ile buluşma fırsatını da yakalayacak. Steam’in yaz ayında düzenlemiş olduğu indirimleri doğrultusunda hemen hemen bütün oyunlarda çok ciddi indirimlerden söz edebilmek mümkünken, bazı oyunlar ise 1 Lira ila 5 Lira arası satış fiyatları ile dudak uçuklatmaya da başladı bile.

23 Haziran 2016 itibari ile başlamış olan indirimlerin kapsamında, bütün oyun severler Temmuz ayının ortalarına kadar indirimli fiyatlar ile oyunları satın alabilecekler. Öte yandan bazı oyun modları ve de bu oyun modları üstündeki kullanıcı odaklı değişiklikler de Steam üstünde yaz indirimlerinin kapsamında yerini çoktan almış bir halde.

Örnek olarak Counter Strike Global Offensive oyununun satış fiyatı da 24 Lira olarak belirlendi. Yüzde yirmi oranında bir indirime kavuşmuş olan Counter Strike, bu yaz ayında oyuncuları tekrardan sevindirecek gibi durmakta. Hali hazırda pek çok indirime uğramış olan oyunlar arasında yerini alan bir öteki oyun ise Rocket League isimli oyun.

Rocket League oyunu da kavuştuğu indirim ile birlikte oyun severlerin beğenisini toplamayı başarmış oldu.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER