Eşini Bodrum’da Yalnız Bırakmadı

Ünlü pop şarkıcılarından biri olan Gülşen ve de eşi Ozan Çolakoğlu Bodrum sezonunu açtılar.

ÜNLÜ ŞARKICI GÜLŞEN BODRUM’DA EŞİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Ünlü pop şarkıcılarından biri olan Gülşen ve de eşi Ozan Çolakoğlu Bodrum sezonunu açtılar. Bodrum ilçesi içerisinde açılışı gerçekleştirilen bir mekanda sahne almış olan Dj Ozan Çolakoğlu’nu dinlemeye 3 aylık hamile olduğu da söylenen şarkıcı eşi Gülşen katılım gerçekleştirdi.

Sezonu Bodrum ilçesi içerisinde açan DJ Ozan Çolakoğlu çaldığı birbirinden hareketli şarkılar ile dinleyenleri de coşturdu. Çolakoğlu’nun eşi olan ünlü şarkıcılardan Gülşen de geceye katılanların arasında yerini aldı. Loca içerisinde şarkıcı Tan Taşçı ile oturmakta olan Gülşen, gece boyunca da eşini yakın bir şekilde takip etti.

Çolakoğlu, gece süresince çaldığı şarkılar ile yerli ve de yabancı turistlere unutulmaz bir geceyi yaşattı. Çolakoğlu’nun konserini geçtiğimiz haftalar içerisinde dünya evine girdiği Gülşen ile ünlü şarkıcılardan Tan Taşçı da izledi. Gece süresince eşinin DJ kabinindeki performansını yakın bir şekilde takip eden ve de o anları cep telefonu ile kaydeden Gülşen zaman zaman şarkılara eşlik etmekten de kendisini alıkoyamadı.

3 aylık hamile olduğu da öğrenilen Gülşen’in kilo aldığı hiç bir şekilde dikkatlerden kaçmadı. Gece süresince yerinden hiç kalkmadığı gözlenen Gülşen’in fazlası ile mutlu olduğu da yine dikkatlerden kaçmadı.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER