Eski Eşine Adeta Nispet Yaptı

Rockçı olan eşi Kaan Tangöze’den geçtiğimiz aylarda boşanmış olan Seçkin Piriler, önceki günde Teoman konserinde idi

8_d

Rockçı olan eşi Kaan Tangöze’den geçtiğimiz aylarda boşanmış olan Seçkin Piriler, önceki günde Teoman konserinde idi. Bir an olsun yerinde duramayan Piriler, konser sonrasında ise soluğu Teoman’ın kulisinde alıp eski eşine adeta nispet yaptı.

Duman grubunun solisti olan Kaan Tangöze’nin kendisini Kıvılcım Ural ile aldatması üstüne 6 senelik evliliğini mart ayı içerisinde noktalayan Seçkin Piriler’in rock müzik sevgisi asla bitmiyor. Piriler, ünlü rockçılardan Teoman’ın önceki akşam üstü Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde vermiş olduğu konseri en ön sıra içerisinde izledi.

Eski manken ayrıca, sanatçının yaklaşık olarak 5 bin kişiye seslendirmiş olduğu şarkılara eşlik edip kız arkadaşlarıyla beraber 3 saat süresince eğlenceli anları da yaşadı.

Daha öncesinde Tangöze’nin şarkıları ile coşan Piriler, konser sonrasında ise soluğu hemen Teoman’ın kulisinde aldı. Eski manken burada, sanatçıyla çektirmiş olduğu fotoğrafı instagram üstünden takipçileri ile paylaştı. Teoman’ın ayrıca ”Papatya” ile birlikte ‘İki Yabancı” , ”Gemiler” ve de ”Kupa Kızı Sinek Valesi” şarkıları gibi dillere pelesenk olmuş durumdaki şarkılarını ezbere bir şekilde bildiğini ve de ünlü rockçıyı çok fazla beğendiğini açıklayan Piriler’in paylaştığı pozuna ise ”Kaan bunu görmesin”, ”Seçkin rock müzikten asla vazgeçmiyor” şeklindeki yorumları yapıldı…

Sevilmekte olan rockçı Kaan Tangöze’nin eski eşinin de Teoman’ın konseri içerisinde coşmasına nasıl tepki verecek olduğu büyük bir merak konusu.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER