Eski Eşini Hiçbir Şekilde Umursamadı

Cem Yılmaz, önceki gün içerisinde oğlu Kemal’in denizden dubaya çıkması amacı ile seferber oldu

cem-yilmaz-eski-esini-umursamadi-8566663_869_m

Cem Yılmaz, önceki gün içerisinde oğlu Kemal’in denizden dubaya çıkması amacı ile seferber oldu. Ünlü şovmen, aynı yere çıkmak için zorlanan eski eşi olan Ahu Yağtu’yu ise kendi haline bırakarak dostları ile sohbet etti!

Tatiline eski eşi olan Ahu Yağtu ve de 3 yaşındaki oğlu Kemal ile Bodrum Göltürkbükü’nde yer alan milyonluk villasında devam etmekte bulunan Cem Yılmaz, önceki gün içerisinde Bitez Sarnıç Beach’te objektiflere yakalandı. Ahu Yağtu ve de oğlu ile denizdeki şişme duba üstünde eğlenceli anlar yaşamış olan Yılmaz’ın keyfi yerinde idi. Duba üstünde zıplayarak etrafa gülücükler saçmakta olan Kemal ise tatilcilerin ilgi odağı durumunda oldu.

Baba-oğul eğlenir iken Ahu Yağtu ise tek başına denizden çıkmak için çalışıyordu. Şişme duba üstüne çıkmak için epey bir çaba sarf eden Yağtu’nun içerisinde bulunduğu sıkıntılı durum ise yüzünden okunmakta idi.

Eğlencenin öncesinde oğlu Kemal’e denizden çıkması amacı ile yardım eden Cem Yılmaz’ın eski eşine de elini uzatmak yerine arkasını dönerek duba üstünde sohbete dalması adeta ”Ayıptır yahu!” dedirtti.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER