Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Esrarengiz iki intihar, aynı tıp fakültesi

Esrarengiz iki intihar, aynı tıp fakültesi
13 Nisan 2016 - 12:09 'de eklendi ve 298 kez görüntülendi.

Olay Dokuz Eylül Üniversitesi’nde okuyan Ceren ÖZNUR İle Ali Alperen ÖZDEMİR’in 3 gün ara ile evlerinde ölü bulunmasıyla başladı. Arkadaşları tarafından çok üzücü olan bu olay, herkesi şaşırttı. Aralarında bir bağ kurulamayan 29 yaşında Ali Alperen ÖZDEMİR Ve Ceren ÖZNUR geride hiçbir not bırakmadan intihar etmeyi seçmişlerdi.

İlk intihar Ali Alperen ÖZDEMİR’in haberiyle gelmişti.

Geçen Perşembe Özçelikler Sitesi’nde dairesinin tavanındaki demire ip bağlayarak kendisini asan Ali Alperen ÖZDEMİR’den bir süre haber alınamayınca yakınları polise haber vermişti. Polisin olay yerine gelip, kapıyı açtırması üzerine Ali Alperen ÖZDEMİR’in cesedi bulunmuştu. Geride her hangi bir not bırakmayan Ali Alperen ÖZDEMİR’in cesedi İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Tıp son sınıf öğrencisi Ceren ÖZNUR ise ailesinin evde olmadığı bir vakitte tavandaki demir boruya iple kendini asarak can verdi.Yakınları eve geldiğinde genç kızın cansız bedeniyle karşılaştılar. Mezun olmasına 2 ay kalan Ceren ÖZNUR’un yapılan açıklamaya göre psikolojisinin bozuk olduğu belirtildi. Ceren ÖZNUR’unda arkasında not bırakmadan gitmesi dikkat çekti.

Aralarında hiçbir bağ kurulamayan iki genç son yolculuklarına uğurlandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER