Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Fenerbahçe Yönetimi İçin Kritik Karar

Fenerbahçe Yönetimi İçin Kritik Karar
11 Nisan 2016 - 13:40 'de eklendi ve 68 kez görüntülendi.

Süper Ligin 28. haftasında Torku Konyaspor yenilgisi yaşayan Fenerbahçe’de yenilgi faturası teknikdirektör Vitor Pereira’ya kesildi. Yönetimi kızdıran ve bir o kadar da üzen olay sadece Portekizli yöneticinin oyuncu seçimleri ve taktik anlayışından kaynaklı değil. Fenerbahçeli çalıştırıcının maç sonu verdiği demeçler ve söylemler, yöneticileri iyice üzdü ve kızdırdı.

“SAKAT OLDUĞU İÇİN KENARA ALDIM”

Fanatik gazetesinin çalıştırıcı ile ilgili yaptığı haberine göre; Vitor Pereira, 28. haftanın zorlu karşılaşmasında karşılaşmanın en iyisi olan Volkan Şen‘i oyundan çıkarma kararıyla ilgili olarak yayıncı kuruluşa, “Yorgundu, yürüyecek hali yoktu” Dedi. 2-1 Torku Konyaspor galibiyeti ile biten maç sonrasında yapılan basın toplantısında, “Sakat olduğu için kenara aldım” dedi.

HERKES SUÇLU AMA O DEĞİL

Toplantı da takımın 10 numarası olan Diego Ribas için ise, “Sakatlığını bizden saklıyor” ifadelerini kullandı. Çalıştırıcı beklenmedik bir anda öğrencisini hedef tahtasına koydu. Ayrıca bu sözleriyle Fenerbahçenin sağlık ekibiyle kendi arasında iletişim sıkıntısı olduğunu da açık açık söylemiş oldu. Fenerbahçeli çalıştırıcı her maçın ardından, “Çok iyi oynuyoruz. Ligin en iyisi Fenerbahçe. Beşiktaş da kaybedecek” tarzı ifadeler kullanarak soruları geçiştirip, sürekli öz eleştiri yapmaktan kaçınıyor.

SABIR BIRAKMADI

Fenerbahçe’nin başına geldiği günden beri takımın oyuncularıyla sağlıklı bir iletişim bağı kuramayan, saha kenarında sürekli sinirli haliyle dikkat çekip sık sık tribüne gönderilme cezası alan, oyuncular ve yönetim hakkında sürekli olumsuz demeçler veren Pereira yönetimin sabrını bitirme noktasına getirdi. Galatasaray maçı sonrası Pereira ile ilgili bir değerlendirme yapacak olan yönetim Pereira’nın sezon sonunda gönderilmesine neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER