Galaxy Note 7 Modeli Nasıl Olacak?

Samsung Şirketinin yeni hazırlayacak olduğu Galaxy Note 7 modelinin nasıl bir telefon olacağı ile alakalı çok detaylı bilgiler de ortaya çıktı!

576cc06a18c77350d4c3ed8f

Samsung Şirketinin yeni hazırlayacak olduğu Galaxy Note 7 modelinin nasıl bir telefon olacağı ile alakalı çok detaylı bilgiler de ortaya çıktı!

Note serisine yönelik olan son iddialar, Samsung şirketinin yalnızca bir tane Galaxy Note 7 modeli tanıtacak olduğunu söylüyordu. Şimdi ise yeni ortaya çıkmış olan bir rapor, tanıtılacak bu modelin kavisli durumdaki bir ekrana sahip olacağını ileri sürmekte.

GSMHelpDesk’in yayımlamış olduğu özel bir raporuna göre Samsung şirketinin yeni Galaxy Note 7 modeli, iki tarafı da kavisli 5,8 inç özelliğinde QHD Super AMOLED bir ekran, Exynos 8’in daha da yüksek saat hızında çalışmakta olan bir sürümü, 6GB’lık bir RAM, 12 megapiksellik kamera ve de 4.000mAh pil ile beraber gelecek. Raporun bir başka iddiasına göre Samsung şirketi, cihazı Ağustos ayının ilk haftasında tanıtacak ve de Hollanda’da Ağustos ayının ikinci veyahut üçüncü haftası içerisinde satışa sunacak.

Rapor en son olarak Galaxy Note 7 modelindeki telefonun fiyatının 799 dolardan başlayacak olduğunu söylüyor. Fakat Samsung şirketi yeni telefonunu tanıtana kadar hiçbir şey tam olarak kesinleşmeyeceği için, bu dedikoduya ve de benzerlerine dikkatli bir şekilde yaklaşmakta büyük bir yarar var.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER