Hiç Bir Şekilde Utanmadım

Sosyal medya hesabı üzerinden eleştirilere yanıt vermiş olan İbrahim Tatlıses ”Hep yazmaktalar ya amele idi; evet inşaat denildiğinde hepsi giriyor bu işin içine.

5_d

Sosyal medya hesabı üzerinden eleştirilere yanıt vermiş olan İbrahim Tatlıses ”Hep yazmaktalar ya amele idi; evet inşaat denildiğinde hepsi giriyor bu işin içine. İnşaatta çalışır iken, hiç bir şekilde utanmadım” ifadelerine yer verdi. Sosyal medya hesabı üzerinden kendisiyle yönelik eleştirilere yanıt vermiş olan İbrahim Tatlıses, gündemi de yakın bir şekilde takip ediyor.

Tatlıses, son yapmış olduğu paylaşımla takipçilerini seneler öncesine İbrahim Tatlıses efsanesinin nasıl başlamış olduğu döneme de götürmüş. İnşaatlarda çalışmaya başlamış olan ve de sonrasında kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanarak İmparator lakabını almayı başaran Tatlıses yaşam hikayesini kendi satırları ile şu şekilde anlatmış; ”İnşaatta çalışır iken, hiç bir şekilde utanmadım, hiç bir şekilde arlanmadım çünkü o benim bir mesleğimdi. Onunla ben ekmeğimin parasını, evimin de iaşesini kazanıyordum. Soğuk demirci idim, hep yazmaktalar ya amele idi; evet inşaat denildiğinde hepsi giriyor bu işin içine… Ciğerci Ahmede Zemmenin oğluyum. 9 yaşına kadarda babamın yanında ciğercilik yapmıştım, 9 yaşından sonrasında ise Nenem Zemme benim elimden tuttu: ‘sanat altın bir bileziktir’ demişti.

Beni uzaktan bir akrabamız olan, askerden de yeni gelmiş Mehmet İyigün’ün yanına kadar götürdü. Gidiş ise o gidiş oldu, Şanlıurfa’nın hükümet binasını beraber yaptık müteahhitide Rahmetli olan Cemil Dilan’dı. Sonrasında ise gün geldi ve gün geçti, şöhret oldum ve daha sonra Diyarbakır’da rahmetlinin Dilan sineması bulunuyordu, orada da sahneye çıktım. Bakar mısınız, seneler önce rahmetlinin inşaatında çalış, üstünden 15 ila 16 sene geçsin, sen birde git rahmetlinin sineması içerisinde sahneye çık! Hadi gel de YARADANA böyle inanma… Bunlara da Hamdolsun, buna da ŞÜKÜRLER olsun…

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER