İddialarla Alakalı Açıklama Geldi

Lider Şahin ile aşk yaşamakta olan İrem Derici, ”Bütün her şey güllük gülistanlık bir şekilde gidiyor” ifadelerine yer verdi.

4_d

Lider Şahin ile aşk yaşamakta olan İrem Derici, ”Bütün her şey güllük gülistanlık bir şekilde gidiyor” ifadelerine yer verdi.

İrem Derici, önceki gün içerisinde Nişantaşı’nda görüntülendi. Arkadaşları ile beraber bir kafeden çıkarken objektife takılmış olan şarkıcı, Lider Şahin ile yaşamakta olduğu sürpriz aşkın hakkında da konuştu. Rıza Esendemir’den boşandıktan hemen sonra Selami Şahin’in oğlu olan Lider Şahin’le aşk yaşamaya başlamış bulunan İrem Derici ”İstenmeyen bir gelin” şeklinde çıkan iddialarına da adeta isyan etti.

Sevgilisiyle çıkmış olduğu yurtdışı tatilinden geçtiğimiz günlerde dönen Derici açıklamasında, ”Tatil fazlası ile güzel bir şekilde geçti. Kalabalık bir arkadaş grubu ile beraber gezdik. Yorulduk biraz ancak fazlası ile eğlendik ” ifadelerine yer verdi.

Selami Şahin’in deva meden ilişkilerinin hakkında ”Oğlum kesinlikle evlenmez, hayatını yaşıyor” şeklindeki yorumunun hatırlatılması üstüne ise Derici, ”Karşı tarafı çok fazla daralttınız. Hiç o şekilde bir durum yok, her şey güllük gülistanlık bir şekilde devam ediyor. Herkes fazlası ile huzurlu. Bence bu olay çok büyütülüp çok fazla abartıldı. İnsanların üzerine bu kadar gitmeninde bir anlamı yok. Herkesin huzuru ve de keyfi gayet yerinde. Selami Bey ile daha önceden de yapmış olduğumuz projeler var ve başka bir proje içerisinde de beraber yer alabiliriz” ifadeleri ile konuştu. Derici ayrıca, ”Önümüzdeki dönem içerisinde Selami Bey ile yeniden aynı projede de yer alabiliriz” deyip hakkındaki iddialara da son noktayı koydu.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER