Instagram İçin Çeviri Özelliği Yolda

Instagram isimli sosyal medya platformu, kullanıcılarını birbirlerine daha fazla yakınlaştıracak yeni özelliği hayata geçirecek.

576cbdfc18c77350d4c3ed4c-1

Instagram isimli sosyal medya platformu, kullanıcılarını birbirlerine daha fazla yakınlaştıracak yeni özelliği hayata geçirecek. Bakın çeviri ile alakalı özelliği tam olarak nasıl çalışacak?

Geçtiğimiz günler içerisinde 500 milyon gibi fazlası ile etkileyici bir kullanıcı sayısına ulaşmış olduğunu resmi bir şekilde duyuran Instagram, dünyanın dört bir tarafındaki kullanıcılarının birbirleri ile daha iyi iletişime geçmesi maksadı ile yeni bir özelliği kullanıma sunacak. Popüler durumdaki fotoğraf paylaşım uygulamasının önümüzdeki ay içerisinde özel bir çeviri aracına sahip bir durumda olacağı resmi bir şekilde belirtildi.
Söz konusu olan bu araç kullanımda olduğunda platform üzerinde yer alan kullanıcılar, öteki kullanıcıların profil bilgilerinde veyahut gönderilerde yer alan yazılar ve de yorumlarda bir ”Çevirisini Gör” şeklindeki bağlantısına basit bir şekilde dokunabilecekler.

Chip’in yapmış olduğu özel bir haberine göre ise halihazırda 24 dili desteklemekte olan Instagram üzerindeki bu yeni özelliğin güncellemeden daha önceki tarihlere ait yorumları ve de fotoğraf açıklamalarını kapsamayacak olduğu da özel bir şekilde belirtildi.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER