İzzet Yıldızhan’ın Çocukları ve İlk Eşi Ölümden Döndüler

Ünlü türkücülerden İzzet Yıldızhan’ın Bahçeşehir’de yer alan ilk eşi ve de çocuklarının yaşamakta olduğu villasında geçtiğimiz hafta içerisinde yangın çıktığı ortaya çıktı.

5770e9d1c03c0e39f416aa45

Ünlü türkücülerden İzzet Yıldızhan’ın Bahçeşehir’de yer alan ilk eşi ve de çocuklarının yaşamakta olduğu villasında geçtiğimiz hafta içerisinde yangın çıktığı ortaya çıktı.

Gece geç saatlerde çıkmış olan yangına türkücünün büyük oğlu ilk müdaheleyi gerçekleşti. Yangın büyüyünce ise evde yaşayanlar hızlı bir şekilde bahçeye çıkıp itfaiyeyi aradılar. Villanın iki katını sarmış olan alevler itfaiyenin müdahalesi ile birlikte söndürülebildi. Elektrik kontağından çıkmış olduğu tahmin edilen yangın sonrasında ev kullanılamaz bir duruma geldi.

Haber ulaştığında umre ziyaretinde bulunan İzzet Yıldızhan, çok büyük bir panik yaşadı. Ünlü sanatçı umre dönüşü esnasında özel bir açıklama da yaptı: ”Geçtiğimiz günler içerisinde Bahçeşehir’de yer alan evimde yangın sonrasında çıkan haberlerde yanlış bulunan noktalara açıklık getirmek maksadıyla yaptığım bir açıklamadır. Kamuoyuna önemle duyurulur. Ümre ziyaretim esnasında evimde çıkan yangın nedeniyle bazı basın kuruluşlarında çıkmış olan haberlerde Ümre ziyaretimi yarıda kesip gelmiş olduğum yayınlanmıştır. Hiçbir şeyin orada yer alan maneviyattan önemli olmadığını ve de görevimi yerine getirdikten sonrasında dönüş yaptığım ise doğrudur. Aksini idda etmekte olan haberler kesinlikle yanlıştır ve itibar etmeyiniz. Yetkililerin incelemesi sonrasında tutmuş oldukları raporlarda elektrik kontağından çıkmış olduğu da açıklık ile beyan edilmiştir. Aksini iddia etmekte olan haberlere de kesinlikle itibar etmeyiniz

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER