Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Kadir Gecesinde Doğdu

Galatasaray Spor Kulübü’nün Başkanlığı’na yeniden sevdalanmış olan işadamı Ünal Aysal dördüncü defa dede oldu.

Kadir Gecesinde Doğdu
04 Temmuz 2016 - 16:01 'de eklendi ve 75 kez görüntülendi.

Galatasaray Spor Kulübü’nün Başkanlığı’na yeniden sevdalanmış olan işadamı Ünal Aysal dördüncü defa dede oldu. Ayrı yaşamakta olduğu Yunan eşi Fani Hanım’dan 4 yaşında Alin isminde bir kızı bulunan 75 yaşındaki Ünal Bey’e, 4. torun mutluluğunu yaşatmakta olan kişi, ortanca kızı Ceyla Aysal Kırklar olmuş..

Ceyla Hanım, cuma gününde Amerikan Hastanesi’nde Aslan ismini verdikleri oğullarını dünyaya getirdi.

İlk evliliğinden 11 yaşında bir tane oğlu olan Ceyla Aysal Kırklar ile ilk defa baba olmanın heyecanını yaşamakta olan Mehmet Kırklar’ın mutluluktan havalara uçtuğunu duyduk. Hastaneye gidenlerin söylediklerine göre 42 yaşında doğum yapmış olan Ceyla Hanım’ın da, Kadir Gecesinde 3 kilo 700 gramlık dünyaya gelen oğulları Aslan’ın da sağlık durumu çok iyiymiş.

Annesi Ahu Aysal ve abla Ala Şirin ise, Ceyla Hanım’ın başucundan bir an olsun ayrılmazlar iken, iş amacı ile yurtdışında bulunan dede Ünal Aysal, torunu Aslan ile cumartesi gününde tanıştı.

Mutlu durumdaki evliliklerini Aslan ile taçlandırmış olan Mehmet – Ceyla Aysal Kırklar çifti ise, umuyoruz ki oğullarını sağlıklı bir şekilde büyütür.

Doktorunun doğum amacı ile 28 Haziran’a gün vermiş olduğu Ceyla Hanım, normal bir şekilde doğum yapmak istese bile, günü geçtiği için doktoru sezaryen için ikna etmiş.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER