Karnı 1 Gecede Bu Duruma Geldi

Tiffany Brien tam olarak 26 yaşında bir model ve de sağlıklı yaşam, fitness paylaşımları ile instagramda binlerce takipçisi bulunan bir eski İrlanda güzeli.

5768ed97c03c0e14d4923797

Tiffany Brien tam olarak 26 yaşında bir model ve de sağlıklı yaşam, fitness paylaşımları ile instagramda binlerce takipçisi bulunan bir eski İrlanda güzeli.

Fakat Brien’ın geçenlerde gerçekleştirmiş olduğu bir paylaşım bir anda tartışmalara yol açtı. Çünkü akşam yatar iken dümdüz bir karın ile fotoğraf çekmiş olan genç kadın sabah kalkmış olduğunda ise neredeyse 6 aylık hamile bir tane kadının karnına sahipti. Brien’ın notu ise aslında sosyal medya üzerinde mükemmel görünmekte olanlara bir mesajdı; Hiçbirimizde sosyal medyada görünmekte olduğumuz gibi değiliz. Ben bu fotoğrafı özellikle paylaştım. Size de kimsenin mükemmel bir durumda olmadığını göstermek için. Bu durum ise en iyilere bile olmakta, hiç bir şekilde üzülmeyin kızlar. Bunlar kadın olabilmenin bir parçasıdır. Lezzetli bir tane kokteyl, az uyuyor olmak, stres, hormonlar ve de besin alerjisi buna sebep olabilir. Bu fotoğrafımda kötü bir günden misal olarak. Yediğim bir şey beni bu duruma getirdi. Bazı durumdalarda vücudunuz her zaman yemiş olduğunuz şeylere bile tölerans göstermeyebilir. Yalnızca çalışmanız gereklidir.

Ünlü model öte yandan sürekli mükemmel görünmeye çalışmakta olan genç kadınlara gerçek yaşamın böyle olmadığını anlatmaya çalıştı ve de şunları belirtti; Hiçbir açıdan mükemmel bir kadın değilim. Hatta rol model olmaktanda bir mil uzakta kaldım. Hepimizin zayıf noktaları mevcut. Genç kadının bu fotoğrafı 4 binden daha fazla paylaşıldı ve pek çok insandan da teşekkür aldı. Takipçileri ise ona ”Dürüstlüğünü çok seviyorum. Bunu yapmak büyük bir cesaret ister.” şeklindeki gibi çeşitli yorumlarda bulundu.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER