Kavga Daha Da Büyüyor

Deniz Akkaya, geçtiğimiz günler içerisinde Deniz Berdan’ın snapchat platformunda hakkında açıklamalar yaptığını öğrendikten sonra ünlü modacıya Instagram sayfası üzerinden adeta ateş püskürdü.

5770f68b18c7732ed876a732

Deniz Akkaya, geçtiğimiz günler içerisinde Deniz Berdan’ın snapchat platformunda hakkında açıklamalar yaptığını öğrendikten sonra ünlü modacıya Instagram sayfası üzerinden adeta ateş püskürdü.

Berdan’ın fotoğrafını sayfası içerisinde paylaşan Deniz Akkaya altına şu notu da düştü;

”Gel de şimdi kafayı yeme!!! Gecenin bu saatinde, hiç tanımadığım ancak beni seven güzel bir ruh, bu kendini bilmez durumdaki teşhirci, ne iş yaptığı kesinlikle belli olmayan, sirk kıyafetlerine tasarım deyip plajlarda tanga ile işsiz gezer iken şimdi kendisine tasarımcı dedirtmek derdinde bulunan, hatta kızını bile türlü şekillere sokarak kullanan bu kadının snapchat üzerinde hakkımda abuk subuk konuşmasını da gönderdi! Biz bu kadın benzerinde çok biliyor ve de izliyoruz! Koca parası o da olup olmadığı kesinlikle tartışılır kadınların yalnızca bikini kontenjanından yaşamımıza ikoncan olarak girmelerine. Ancak bir had bilmelisiniz!”

Deniz Akkaya’nın paylaşımını da repost etmiş olan Deniz Berdan, eski mankene ”Vallahi flaş patlayınca çamaşırımın görünmüş bir durumda olması fettan kadın olduğumun anlamına gelmemekte. Onu başkalarının kocaları ile klüp pencerelerinden kaçmakta olanlar düşünsün” sözleri ile bir yanıt verdi.

Ünlü modacının yapmış olduğu açıklamasının ardından daha fazla sinirlenen Deniz Akkaya, Berdan’ın eşi ile deniz kıyısı içerisinde çekilen fotoğrafını ”Etrafa bu şekilde ahlak dersi vermeye kalkan bu hanımefendi ve de kocası en işlek plajlarda yağlı güreşe hazırlanır iken!!! Karısını teşhir etmekte olan adama ne denir bu ülkemizde? Hanımefendi bu konudan kesinlikle haberdardır herhalde. Bu ülke çok fazla gördü böyle kocaları, bu şekilde karıları!!!” şeklindeki notu ile paylaşım yaptı.

Berdan ise daha sonrasında Akkaya’ya aynı sertlik ile bir karşılık verdi;

”Vallahi biz 20 senedir evliyiz ve de hiç ahlaksız evlilik skandalına da kesinlikle karışmadık. Nasıl saldıracağınızı da şaşırmışsınız.”

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER