Keskin Nişancı Öldürüldü

Keskin Nişancı Öldürüldü

Güvenlik güçlerimizin yoğun süren operasyonlarıyla terör örgütüne ağır darbe vuruldu.Hakkarinin yüksekova ilçesinde terör örgütü pkk’ya yönelik operasyonda 13 pkk’lı öldürüldü. Güvenlik güçleri tarafından öldürülen pkklı’ların içerisinde pkk’nın gitarcı lakaplı özel keskin nişancısı’da öldürüldü. Güvenlik güçleri tarafından pkklı’lar yüksekova’dan şemdinliye doğru giderlerken kullanılan keşif cihazlarıyla yakalandılar.

Güvenlik güçleri ile karşı karşıya gelen teröristler kaçmak isteyince güvenlik güçleri onları kırsal bir alanda sıkıştırdı. Öldürülen teröristlerin içerisindeki gitarcı lakaplı teröristin keskin nişancı tüfeğini gitar çantasının içerisine gizlediği yapılan incelemeler sonucu öğrenildi. Aynı zamanda güvenlik güçlerinin bir süre sonra verdiği habere göre öldürülen gitarcı lakaplı teröristin terör örgütü içerisinde çok değerli biri olduğu öğrenildi.

Her zaman bir yere giderken yanına da 2 teröristi alarak giden gitarcı lakaplı terörist böylelikle kendini koruma altına da alıyordu. Böylelikle yüksekovada yapılan şehit jandarma uzman çavuş ramazan gülle operasyonunda güvenlik güçleri büyük bir zafer daha kazanmış oldu. Aynı zamanda kazanılan bu zaferle askerlerin morali bir nebze dahi olsa yerine geldi.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER