Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Konserini Zika Virüsü Sebebiyle İptal Etti

Kolombiya’nın başkenti olan Bogota’da gerçekleştirilecek müzik festivali içerisinde Rihanna ile birlikte Lana Del Rey ve de Wiz Khalifa sahne alacaklardı.

Konserini Zika Virüsü Sebebiyle İptal Etti
04 Temmuz 2016 - 20:00 'de eklendi ve 117 kez görüntülendi.

Kolombiya’nın başkenti olan Bogota’da gerçekleştirilecek müzik festivali içerisinde Rihanna ile birlikte Lana Del Rey ve de Wiz Khalifa sahne alacaklardı. 2 ay öncesinde biletleri satışa çıkmış olan etkinlik Rihanna sebebi ile iptal edildi.
Rihanna, Kolombiya’da çok yaygın bir durumda olan Zika virüsü nedeni ile korktu ve konserini iptal etme konusunda karar aldı. Organizatörler ise, 17 ila 18 Eylül tarihi içerisinde gerçekleşecek festival kapsamında dünya yıldızının yerini tutabilecek hiç kimseyi bulamadı.

Ünlü popçuyu dinlemek amacı ile bilet alanları düşünen organizatörler de, festivalin gerçekleşmeyecek olduğunu resmi bir şekilde duyurdu. Şu anda Avrupa turnesinde bulunan Rihanna’dan konuya yönelik olarak herhangi bir ise henüz açıklama gelmedi. Kolombiya asıllı hayranları bu iptale çok üzülür iken, Zika virüsünün korkusu akıllara hamilelik sorusunu da getirdi. Özellikle hamile kadınları etkilemekte olan virüs, Latin Amerika’da çok yaygın.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER