Konserini Zika Virüsü Sebebiyle İptal Etti

Kolombiya’nın başkenti olan Bogota’da gerçekleştirilecek müzik festivali içerisinde Rihanna ile birlikte Lana Del Rey ve de Wiz Khalifa sahne alacaklardı.

Altuzarra - Front Row & Backstage - Mercedes-Benz Fashion Week Spring 2015

Kolombiya’nın başkenti olan Bogota’da gerçekleştirilecek müzik festivali içerisinde Rihanna ile birlikte Lana Del Rey ve de Wiz Khalifa sahne alacaklardı. 2 ay öncesinde biletleri satışa çıkmış olan etkinlik Rihanna sebebi ile iptal edildi.
Rihanna, Kolombiya’da çok yaygın bir durumda olan Zika virüsü nedeni ile korktu ve konserini iptal etme konusunda karar aldı. Organizatörler ise, 17 ila 18 Eylül tarihi içerisinde gerçekleşecek festival kapsamında dünya yıldızının yerini tutabilecek hiç kimseyi bulamadı.

Ünlü popçuyu dinlemek amacı ile bilet alanları düşünen organizatörler de, festivalin gerçekleşmeyecek olduğunu resmi bir şekilde duyurdu. Şu anda Avrupa turnesinde bulunan Rihanna’dan konuya yönelik olarak herhangi bir ise henüz açıklama gelmedi. Kolombiya asıllı hayranları bu iptale çok üzülür iken, Zika virüsünün korkusu akıllara hamilelik sorusunu da getirdi. Özellikle hamile kadınları etkilemekte olan virüs, Latin Amerika’da çok yaygın.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER