Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Modern Dekorasyon Fikirleri 2016

Modern Dekorasyon Fikirleri 2016
09 Nisan 2016 - 12:23 'de eklendi ve 241 kez görüntülendi.

Modern dekorasyon fikirleri, tercihlerini sadelikten yana kullananların ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmış gibi görünüyor. Trendlere uygun renk ve modeller, zengin çeşitlilikleri ve ödeme seçenekleriyle de mekanlarımızda değişiklik yapma isteği uyandırıyor.

Artık insanlar, mekanları için, bordürler ile bölünmüş renkli duvarlardan vazgeçip mat renklerle boyanmış ya da doğal taş görünümü ile efektlendirilmiş duvarlara, desenli kumaş kat kat perdeler yerine, pratik stor perdelere, el işçiliğinin ön planda tutulduğu klasik mobilyalardan, minimalist mobilyalara geçiş yapmaya başlıyor.

2016 mobilya kullanımı ve alışkanlıkları açısından çok farklı tarzların bir arada sunulduğu bir yıl sayılıyor.Eskilerden kalma pek çok eşya, bu yeni akımlarla, kendine baş köşede yer bulabiliyor.  Günümüzde, farklı tarzlara ve modele ev sahipliği yapan mobilya mağazalarına ve internet sitelerine ulaşabilmek çok kolay. Hemen hemen hepsi, evinizin ve iş yerinizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek kadar ürün çeşitliliği yelpazesine sahipler. Hayal ettiğiniz mekanlar parmaklarınızın ucunda.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER