Mustafa Ceceli’den Oruç Açıklaması

Mustafa Ceceli, kendisinin hakkında oruç tutmadığı iddialarını ortaya atmakta olanlara çok sert bir üslup ile cevap verdiği için orucunun bozulduğunu ve

CECELI MUSTAFA

Mustafa Ceceli, kendisinin hakkında oruç tutmadığı iddialarını ortaya atmakta olanlara çok sert bir üslup ile cevap verdiği için orucunun bozulduğunu ve de Hac sonrası 61 gün boyunca oruç tutacak olduğunu yazdı.

Kendisinin hakkında oruç tutmuyor şeklindeki iddialarını ortaya atanlara çok sert bir üslup ile yanıt vermiş olan Mustafa Ceceli yazmış olduğu tweette söylediklerinin yüzünden orucunun bozulduğunu ve de Hac sonrasında 61 gün boyunca oruç tutacak olduğunu yazdı.

Oruç tutmuyor iddialarının sonrasında Twitter’dan açıklama yapmış olan Ceceli; ”Bir tane şerefsiz, 5 yaşındaki oğlumun yemeğini koyarak bana oruç tutmuyor demiş. Allah’ından bul sen soysuz.. Yazdım hiç anlamadınız bir daha yazayım… Bunlara hayvan demek kesinlikle hayvana hakarettir. Ben Allah’a hesabımı vereceğim yüz aklığıyla ancak iftira atan sonsuza kadarda cehennem çukurunun misafiridir… Kurtarıcısız.. Gözünüzde dönmüş kansızlar… Her türlü iftiraya karşı sadece #AllahBizeYeter Bizi bilenler bilir, bilmeyen kendisi gibi bilir…” şeklindeki ifadelerine yer vermiş idi.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER