Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Mustafa Ceceli’den Oruç Açıklaması

Mustafa Ceceli, kendisinin hakkında oruç tutmadığı iddialarını ortaya atmakta olanlara çok sert bir üslup ile cevap verdiği için orucunun bozulduğunu ve

Mustafa Ceceli’den Oruç Açıklaması
04 Temmuz 2016 - 18:42 'de eklendi ve 72 kez görüntülendi.

Mustafa Ceceli, kendisinin hakkında oruç tutmadığı iddialarını ortaya atmakta olanlara çok sert bir üslup ile cevap verdiği için orucunun bozulduğunu ve de Hac sonrası 61 gün boyunca oruç tutacak olduğunu yazdı.

Kendisinin hakkında oruç tutmuyor şeklindeki iddialarını ortaya atanlara çok sert bir üslup ile yanıt vermiş olan Mustafa Ceceli yazmış olduğu tweette söylediklerinin yüzünden orucunun bozulduğunu ve de Hac sonrasında 61 gün boyunca oruç tutacak olduğunu yazdı.

Oruç tutmuyor iddialarının sonrasında Twitter’dan açıklama yapmış olan Ceceli; ”Bir tane şerefsiz, 5 yaşındaki oğlumun yemeğini koyarak bana oruç tutmuyor demiş. Allah’ından bul sen soysuz.. Yazdım hiç anlamadınız bir daha yazayım… Bunlara hayvan demek kesinlikle hayvana hakarettir. Ben Allah’a hesabımı vereceğim yüz aklığıyla ancak iftira atan sonsuza kadarda cehennem çukurunun misafiridir… Kurtarıcısız.. Gözünüzde dönmüş kansızlar… Her türlü iftiraya karşı sadece #AllahBizeYeter Bizi bilenler bilir, bilmeyen kendisi gibi bilir…” şeklindeki ifadelerine yer vermiş idi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER