O Oyun Artık Ücretsiz Oynanacak

Vakti ile ücretli bir şekilde piyasaya sürülmüş olan Wildstar küllerinden doğmak istemekte.

575a413718c7733f90251340

Vakti ile ücretli bir şekilde piyasaya sürülmüş olan Wildstar küllerinden doğmak istemekte.

Bir zamanlar yapımcısı olan Carbine’in yöneticilerinden bir tanesinin ”free-to-play formatı aslında iğrenç durumdaki oyunlar içindir” şeklindeki sözünün mürekkebi kurumadı ancak Wildstar komple ücretsiz ve de free-to-play özelliği ile Steam üzerinde yerini aldı. Wildstar oyunu nihayet artık ücretsiz bir şekilde Steam üzerinde.

Öteki ücretsiz oyunlar gibi oyun içinde satın almaların ( microtransactions ) mevcut bir durumda olduğu Wildstar bugün itibari ile denemeyi isteyen herkes tarafından ücretsiz bir şekilde edinilebilir ve de oyunun da bu taze oyuncu akışına fena bir durumda ihtiyacı var.

Bilinmekte olduğu gibi Çin sürümü az bir şekilde rağbet gördüğünden dolayı iptal edilen ve çalışlarının da %40’lık bir kısmının işten çıkartılmış olduğu oyun, Amerika ile Avrupa için elbette bir takım değişiklikler ile beraber geliyor. Carbine’ın geriye kalan ekibi ise oyun üstünde çalışmayı devam ettirecek.

8 ay öncesinde yayınlanmış olan bir tanıtım, değişiklikler her ne kadar çok olsa bile oyun hakkında sizlere bir fikir verecektir;

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER