Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

O Oyun Artık Ücretsiz Oynanacak

Vakti ile ücretli bir şekilde piyasaya sürülmüş olan Wildstar küllerinden doğmak istemekte.

O Oyun Artık Ücretsiz Oynanacak
15 Haziran 2016 - 0:50 'de eklendi ve 65 kez görüntülendi.

Vakti ile ücretli bir şekilde piyasaya sürülmüş olan Wildstar küllerinden doğmak istemekte.

Bir zamanlar yapımcısı olan Carbine’in yöneticilerinden bir tanesinin ”free-to-play formatı aslında iğrenç durumdaki oyunlar içindir” şeklindeki sözünün mürekkebi kurumadı ancak Wildstar komple ücretsiz ve de free-to-play özelliği ile Steam üzerinde yerini aldı. Wildstar oyunu nihayet artık ücretsiz bir şekilde Steam üzerinde.

Öteki ücretsiz oyunlar gibi oyun içinde satın almaların ( microtransactions ) mevcut bir durumda olduğu Wildstar bugün itibari ile denemeyi isteyen herkes tarafından ücretsiz bir şekilde edinilebilir ve de oyunun da bu taze oyuncu akışına fena bir durumda ihtiyacı var.

Bilinmekte olduğu gibi Çin sürümü az bir şekilde rağbet gördüğünden dolayı iptal edilen ve çalışlarının da %40’lık bir kısmının işten çıkartılmış olduğu oyun, Amerika ile Avrupa için elbette bir takım değişiklikler ile beraber geliyor. Carbine’ın geriye kalan ekibi ise oyun üstünde çalışmayı devam ettirecek.

8 ay öncesinde yayınlanmış olan bir tanıtım, değişiklikler her ne kadar çok olsa bile oyun hakkında sizlere bir fikir verecektir;

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER