Oğlunun Yara İzinin Şeklinde Dövme Yaptırdı

Kansas’ta yaşamını devam ettiren Gabriel Marshall adındaki küçük çocuğun beyninde kötü huylu bir tane beyin tümörü tespit edildi.

576a857bc03c0e6aa0db0d68

Kansas’ta yaşamını devam ettiren Gabriel Marshall adındaki küçük çocuğun beyninde kötü huylu bir tane beyin tümörü tespit edildi. Marshall’ın çok hızlı bir şekilde tedavisine başlandı ve de hemen ameliyata alındı. Çıktığında ise saçları kazınmıştı ve de kafatasının sağ kısmında Ç harfi biçiminde kocaman bir iz vardı.

Küçük oğlunun bu durumdan çok fazla etkileneceğini düşünmüş olan baba Josh Marshall ise çok güzel bir şey yaparak oğlunu mutlu etmeyi başardı. Oğlunun özgüveninin hiç bir şekilde azalmaması ve de kendini yalnız hissetmemesi maksadı ile oğlunun yara izi biçiminde özel bir dövme yaptırdı. Hem de onunki ile aynı yerde ve de aynı büyüklükte.

Josh Marshall oğlu ile çektirmiş olduğu fotoğrafını ise Facebook isimli sosyal medya platformunda paylaştı. Kısa bir süre içerisinde fotoğrafı popüler oldu ve de internette hızlı bir şekilde yayıldı. Bazı insanlar ise Josh Marshall için tam olarak ”Yılın babası” ifadelerine yer verdi..

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER