Reklamsız Bir Facebook Kullanmak İster Misiniz?

Bu minik olan Chrome eklentisinin sayesinde, Facebook’u çok daha sade durumdaki bir arayüz ile kullanın.

575a453b18c7733f902513b0

Bu minik olan Chrome eklentisinin sayesinde, Facebook’u çok daha sade durumdaki bir arayüz ile kullanın.

Sosyal ağlardan bir tanesi olan Facebook’u çok daha kolay ve de sade bir görünüme kavuşturmayı başaran Chrome eklentisi durumundaki Flatbook, yeni güncellemesi ile çok daha işlevsel bir duruma geldi. Fazlası ile harika bir görünüm sunmakta olan yeni tasarımı sayesinde kullanıcıların Facebook’ta dolaşır iken zorluk çekmelerine sebep olan bütün gereksiz ayrıntılar bu şekilde ortadan kaldırılmış olmakta.

Facebook isimli sosyal ağı Flatbook üstünden kullanmak elbette bazı işlevselliklerden vazgeçmeniz anlamına geliyor olsa da arayüzün son derece sade bir durumda olduğunu söyleyebiliriz. Gereksiz bazı reklamlar ve de önerilen kişi ile grupları görmekten kurtulabilmeniz Flatbook’un muhtemel olarak en işe yarayan güzelliklerinden bir tanesi. Bu arayüzün sayesinde ayrıca kolay, düz ve de derli toplu bir okuma deneyimi de sunuluyor.

Chip’in yapmış olduğu özel bir haberine göre ise arayüz ayrıca sunmakta olduğu ekstra bir kenar çubuğunun sayesinde mesajlar ile birlikte uygulamalar, kaydedilmiş olanlar, arkadaşlar ve de benzeri alanlara da hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Sosyal ağa daha yeni bir gözle bakmayı isteyenler Flatbook’a bir defalık şans verebilirler.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER