Rezervasyon Patlaması Yaşanıyor

Ayvalık ile birlikte Ören, Akçay, Güre ve de Altınoluk gibi Kuzey Ege’nin en önemli turizm merkezlerinin yer aldığı Edremit Körfezi’nde

575fcd3918c7734df4fa2dd7

Ayvalık ile birlikte Ören, Akçay, Güre ve de Altınoluk gibi Kuzey Ege’nin en önemli turizm merkezlerinin yer aldığı Edremit Körfezi’nde yer alan otel ile pansiyonlar, Ramazan Bayramı’nın 9 gün şeklinde açıklanmasından hemen sonra hızlı bir şekilde rezervasyon almaya başlar iken, doluluk oranları da bugünden yüzde 80’i bile aştı.

Senede yaklaşık olarak 3 milyon geceleme ile iç turizmde lider bir durumda olan Balıkesir’in Kuzey Ege kıyıları en önemli turizm merkezlerini barındırmakta. Cunda Adası ve de Sarımsaklı Plajı ile fazla sayıda ada, koy ve plajları ile ünlü Ayvalık, denizlerinin temizliği ve de mavi bayrakları ile tanınan Burhaniye, Edremit ilçeleri, 25 bin tanenin üstünde yatak kapasitesi ve 127 bin tane civarında ikinci konutuyla her sene yerli turistler tarafından çok sık tercih ediliyor.

Edremit Körfezi içerisinde yaz ayı nüfusu, günübirlikçilerin de etkisi ile 3 milyonu geçmekte.

Kuzey Ege bölgesi içerisinde bayram rezervasyonları hızlı bir şekilde başladı; doluluk yüzde 80’leri de buldu
Edremit Belediyesinin kuruluşlarından bir tanesi olan Ed- Bel Limited Şirketinin Genel Müdürü görevinde bulunan İbrahim Yakın, Ramazan Bayramının tatilinin 9 gün olarak açıklanmasının hemen sonrasında rezervasyonların hızla artmakta olduğunu söyledi.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER