Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Sosyal Medya Üzerinden Açıkladı

Serkan Uçar, önceki gece yarısında sevgilisi Ceylan Çapa ile Karaköy’de yer alan Verde çıkışında görüntülendi.

Sosyal Medya Üzerinden Açıkladı
28 Haziran 2016 - 18:44 'de eklendi ve 66 kez görüntülendi.

Serkan Uçar, önceki gece yarısında sevgilisi Ceylan Çapa ile Karaköy’de yer alan Verde çıkışında görüntülendi. Uçar, bu arada eski eşi Ece Erken’in, oğlu olan Eymen’e karşı ilgisiz bir durumda olduğundan yakınarak velayet davasına düzenleme getirilmesi talebi ile alakalı soruları da cevaplamayı istemedi.
Uçar bu konu ile alakalı olarak, ”Konuşma konusunda bir yasak var. Sanıyorumki Ece Hanım konuşuyormuş ancak ben bu konu ile alakalı olarak konuşmayacağım” ifadelerine yer verdi. Eski eşi olan Ece Erken ise ”ilgisizlik davası” ile alakalı çıkan haberlerine sosyal medya hesabı üzerinden açıklık getirdi. Haberlerle alakalı olarak suskunluğunu bozmuş olan güzel sunucu Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.

”Hiç bir şekilde açıklama yapmadım ve yapmayacağım, söz konusu olan benim oğlumdur, (bu kamuoyuna bir duyurumdur ) magazin içerisinde bir boşluk var sanıyorumki. Ramazandan dolayı artık haber bulamayıp insanların eski eşlerini vs. haber yapmak ile meşgulsünüz, rica etmekteyimki buna son verin. Adımın yalnızca yaptığım işle ve de oğlumla anılmasını istemekteyim. (2 saate kadar bu yazıyı silip daha da neşeli şeyler paylaşacağım bunun içinde söz) yazılar twitter hesabım üzerinden alınmıştır.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER