Suadiye’ye Destek Oluyor

Bu senenin en iyi çıkış yapmış olan şarkıcısı ödüllerinin sahibi olan Suadiye’nin hayallerinden biri gerçek oldu.

1467630877331

Bu senenin en iyi çıkış yapmış olan şarkıcısı ödüllerinin sahibi olan Suadiye’nin hayallerinden biri gerçek oldu. ”Tek hayalim bir tane Sezen Aksu şarkısı söylemek” demiş olan Suadiye, bayramdan sonra çok fazla istediği Sezen Aksu şarkısını seslendirmek amacı ile stüdyoya giriyor.

Suadiye, bayramdan hemen sonra çok fazla istediği Sezen Aksu şarkısını seslendirmek amacı ile stüdyoya giriyor. 2016 senesinin başlarında çıkartmış olduğu ”Cesaretim Yok” isimli parçası ile ”En İyi Çıkış Yapmış Olan” şarkıcı kategorisi içerisinde ödüller alarak geçtiğimiz günlerde müzikseverlere sunulmuş bulunan ”Aşkça” isimli şarkısıyla çıkışını devam ettiren Suadiye, Ramazan Bayramı’ndan hemen sonra prodüktörlüğünü de ünlü iletişimcilerden Özgür Aras’ın yapacak olduğu yeni şarkısı için tekrardan stüdyoya girecek. Suadiye’nin yeni şarkısı da genç şarkıcının ”Tek bir hayalim onun bir şarkısını da seslendirmek” demiş olduğu Sezen Aksu’nun imzasını taşımakta.

Geçtiğimiz kış aylarında artık sahneye çıkmayacağını ve de gençler için üretim yapacak olduğunu söyleyen Sezen Aksu, bu üretimin birincisini de Suadiye ile yapacak. Suadiye’ye bir aşk şarkısı vermiş olan Sezen Aksu’ya ”Benim için adeta son dakika sürprizi gibi oldu. Sezen Aksu ile tanışmış olduğum an ağlamaktan hiç bir şekilde konuşamadım. Bana vermiş olduğu öğütlerde asla kulağımdan gitmeyecekler. Yeni şarkımı çıkartmak için çok sabırsızlanıyorum” demiş olan Suadiye heyecanını sosyal medya hesabı üzerinden dinleyicileri ile paylaştı.

Aşk yaşamı hakkında çok samimi açıklamalarda bulunmuş olan Suadiye; ”Aşk aslında benim için artık olmaz ise olmaz bir duygu değil. Bu yaşamda çok mutlu olmam için bir erkeğinde olması gerekmemekte. Mutluluğuma mutluluk eklemekte olan bir erkekle aşk ve de ilişki yaşamayı isterim. Şu anki mutluluğumdan eğer bir parça bile alacak ise ”Yaşamıma girme” diyebilirim” ifadelerine yer verip şu anda yaşamında kimsenin olmadığını da söyledi.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER