Sürpriz Bir Fotoğraf

Evliliklerinin 10’uncu senesini kutlamakta olan ünlü aktrislerden Nicole Kidman’a eşi country müzisyeni olan Keith Urban’dan büyük bir bir sürpriz geldi.

5770cf2167b0a977c867c414

Evliliklerinin 10’uncu senesini kutlamakta olan ünlü aktrislerden Nicole Kidman’a eşi country müzisyeni olan Keith Urban’dan büyük bir bir sürpriz geldi.

Ünlü oyuncu Nicole Kidman ve de country müzisyeni Keith Urban, evliliklerinin 10’uncu senesini kutladı. 2006 senesi içerisinde Sydney’de evlenmiş olan 49 yaşında bulunan Kidman ile dört tane Grammy ödüllü 48 yaşında bulunan Urban, evliliklerinin yıldönümlerini sosyal medya paylaşımları ile kutladı.

Urban ise, eşine sürpriz yapıp tanıştıklarından birkaç dakika sonrasında çekilen ilk fotoğraflarını açık bir şekilde paylaştı. 2005 senesi içerisinde Los Angeles’ta düzenlenmiş olan G’Day etkinliği kapsamında çekilen fotoğrafın altına ise Urban, ”tanıştıktan yalnızda dakikalar sonrasında çekilen ilk fotoğrafımız” şeklindeki notunu yazdı. Fotoğraf içerisinde Kidman’ın ilk görüşmesinde Urban’dan pekte etkilenmemiş görünmesi ise magazin basınında fazlası ile esprili yorumlara sebep oldu.

Geçtiğimiz ay ünlü talk show sunucularından Ellen DeGeneres’in programına katılım gerçekleştiren Urban ise, ”Geçenlerde bir kişi Nicole ile tanışınca yaşamımın değişip değişmediğini de sordu. Sanırım bu ise benim için değişimden ziyade büyük bir başlangıçtı” deyip karısına halen ne kadar aşık olduğunu da gözler önüne sermiş oldu.

Tom Cruise ile 11 senelik evliliğinin hemen sonrasında 2001 senesinde boşanan Avustralyalı oyunculardan Nicole Kidman’ın Keith Rose ile bulunan evliliğinden Sunday Rose ve de 2010 senesi içerisinde taşıyıcı anne aracılığıyla dünyaya gelmiş olan Faith Margaret isminde iki tane kızı bulunuyor. Kidman ise, Tom Cruise ile olan evliliği esnasında Isabella Jane ve de Connor Anthony isminde iki tane çocuğu evlat edinmiş idi.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER