Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Taksim İçin Fazlasıyla Tehlikeli Çağrı

Taksim İçin Fazlasıyla Tehlikeli Çağrı
15 Haziran 2016 - 9:00 'de eklendi ve 116 kez görüntülendi.

Pazar gününde yapılması planlanıyor olan LBTİ’nin Onur Yürüyüşü öncesinde Müslüman Anadolu Gençliği (MAG) isimli bir tane grupda Taksim için aynı gün ve de saatte özel bir çağrıda bulundu. Grup yayınlamış oldukları özel bildiri ile afiş içerisinde, ”Laikistan Cumhuriyeti’nin müsaade etmiş olduğu sapkınlığa müdahale etmek ile mükellefiz, seni de bu konu ile alakalı olarak aramızda bekliyoruz” ifadelerine geniş bir şekilde yer verildi.

”Müslüman Anadolu Gençliği” ( MAG ) isimli bir tane grup pazar gününde yapılması planlanıyor olan LGBTİ yürüyüşünü hedef almakta bulunan bir tane afiş hazırladı ve taraftarlarına özel bir çağrı yaptı.

MAG adına sahip olan bu dernek tarafından hazırlanmış olan afişlerde 19 Haziran 2016 Pazar gününde Taksim’de gerçekleştirilecek olan ”onur yürüyüşüne” karşı gerçekleştirilen eylem çağrısı yapılıp, ”Laikistan Cumhuriyeti’nin müsaade etmekte olduğu sapkınlığa müdahale etmek ile mükellefiz, bu konu ile alakalı olarak seni de aramızda bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Güvenlik güçlerinin ise bu konu ile alakalı olarak ne gibi önlem alacakları çok büyük bir merak konusu haline gelmiş bir durumda.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER