Taksim İçin Fazlasıyla Tehlikeli Çağrı

575fc7de18c7734df4fa2d5f-1

Pazar gününde yapılması planlanıyor olan LBTİ’nin Onur Yürüyüşü öncesinde Müslüman Anadolu Gençliği (MAG) isimli bir tane grupda Taksim için aynı gün ve de saatte özel bir çağrıda bulundu. Grup yayınlamış oldukları özel bildiri ile afiş içerisinde, ”Laikistan Cumhuriyeti’nin müsaade etmiş olduğu sapkınlığa müdahale etmek ile mükellefiz, seni de bu konu ile alakalı olarak aramızda bekliyoruz” ifadelerine geniş bir şekilde yer verildi.

”Müslüman Anadolu Gençliği” ( MAG ) isimli bir tane grup pazar gününde yapılması planlanıyor olan LGBTİ yürüyüşünü hedef almakta bulunan bir tane afiş hazırladı ve taraftarlarına özel bir çağrı yaptı.

MAG adına sahip olan bu dernek tarafından hazırlanmış olan afişlerde 19 Haziran 2016 Pazar gününde Taksim’de gerçekleştirilecek olan ”onur yürüyüşüne” karşı gerçekleştirilen eylem çağrısı yapılıp, ”Laikistan Cumhuriyeti’nin müsaade etmekte olduğu sapkınlığa müdahale etmek ile mükellefiz, bu konu ile alakalı olarak seni de aramızda bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Güvenlik güçlerinin ise bu konu ile alakalı olarak ne gibi önlem alacakları çok büyük bir merak konusu haline gelmiş bir durumda.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
2
ONLİNE SINAV
40
ADET SORU
8
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER