Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Taylor Swift İle Alakalı İlk Defa Konuştu

26 yaşında bulunan ünlü şarkıcı Taylor Swift, 1,5 sene boyuna çok büyük aşk yaşadığı ve de evlenmeyi planlamakta olduğu sevgilisi Calvin Harris’le ayrıldıktan tam olarak 15 gün sonrasında aktör Tom Hiddlestone ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Taylor Swift İle Alakalı İlk Defa Konuştu
27 Haziran 2016 - 21:14 'de eklendi ve 78 kez görüntülendi.

26 yaşında bulunan ünlü şarkıcı Taylor Swift, 1,5 sene boyuna çok büyük aşk yaşadığı ve de evlenmeyi planlamakta olduğu sevgilisi Calvin Harris’le ayrıldıktan tam olarak 15 gün sonrasında aktör Tom Hiddlestone ile aşk yaşamaya başlamıştı. Harris, bütün bu fırtınanın üstüne ilk defa konuştu.

Instagram hesabı üzerinden fanlarının sorduğu sorulara cevaplar veren Calvin Harris, Taylor Swift’i terk etmiş olduğu yönündeki iddiaları da kesin bir dil ile yalanladı. İşte Harris’in eğlenceli durumdaki yanıtlarından bir kısmı…

Soru; Taylor’ın bütün hayranları senden nefret etmekte, sence niçin?
Harris; Bilmiyorum, sen bana söyleyebilir misin peki? Ben kesinlikle kimseyi terk etmedim ve de o kesinlikle üzgün falan değil. Bütün her şey yolunda.

Soru; Niçin onu takibi bıraktın ve de sonra tekrardan takibe başladın?
Harris; Öncesinde çok önemsemiştim, sonrasında da önemsememe konusunda karar verdim. Unutma ki ben tamamen gerçek bir insanım.

Soru; Calvin sen, Taylor’ı çok fazla kıskanıyorsun çünkü gidip kendisine yeni bir tane sevgili buldu. Bu sebep ile de o ayakkabıları giymektesin (Calvin artık, Taylor Swift’in bir numaralı düşmanı durumundaki Kanye West’in Yeezy ayakkabılarını giymekte)
Harris; Kıskanmamaktayım bayım, tamamen özgür hissediyorum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER