Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Teröristler Sıkıştırıldı

Teröristler Sıkıştırıldı
12 Nisan 2016 - 3:32 'de eklendi ve 96 kez görüntülendi.

Türkiyenin dört bir tarafında güvenlik güçlerimiz hız kesmeden operasyonlarına devam ediyor.

Her şüphelendiği insanı takibe alan güvenlik güçlerimiz teröristlere göz açtırmıyor. Yine bugünde diyarbakırın  sur ilçesinde operasyonlar gün ışığı ile birlikte başladı. Güvenlik güçlerimiz sur ilçesinde 20 teröristi sıkıştırıp gözaltına alındığı öğrenildi.

Aynı zamanda güvenlik güçleri tarafından sur ilçesinde yürütülen operasyonlarda 243 teröristin etkisiz hale getirildiği ve 245 el yapımı patlayıcının ele geçirildiği öğrenildi. Sur ilçesinin hasırlı ve savaş mahallelerinde teröristlerin sıkıştırıldığı güvenlik güçlerimiz tarafından ifade edilirken o mahallelerde sokağa çıkma yasağı tekrardan valilik tarafından ilan edildi.

Halk ne kadar paniğe kapılsa da güvenlik güçlerimizin halka yaptığı her türlü maddi ve manevi destek halkı güçlendiriyor.

Güvenlik güçleri tarafından yapılan açıklamada hasırlı ve savaş mahallelerindeki operasyonların 80 evde yapılacak kontrollerle sona ereceğini bildirdi. Mahalle sakinlerinin mahalleden güvenli bir şekilde tahliye edilmesi için güvenlik güçlerimiz büyük bir hassasiyetle çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Güvenlik güçleri her gün zırhlı araçlarla teröristlere teslim olun çağrısı yapıyor. Güvenlik güçlerinin yaptığı anonslara karşılık 3 terörist güvenlik güçlerine teslim oldu.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER