Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın Burs Sonuçları Açıklandı

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)’nın 2016 ila 2017 öğrenim senesi burs başvuru sonuçları resmi bir şekilde açıklandı!

kapak3_original

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)’nın 2016 ila 2017 öğrenim senesi burs başvuru sonuçları resmi bir şekilde açıklandı!

TOG’un sitesi üzerinde yer alan detaylar şu şekilde;

TOG Bursları’na başvuru yapmış olduğunuz için teşekkür etmekteyiz.
Başvuruların değerlendirilme süreçleri tamamlanmış durumdadır.
Başvuru formları ise, önceden belirlenmiş kriterlerin ışığında internet üstünden otomatik bir şekilde puanlanmaktadır. Bu puanlama kapsamında, öğrencinin aylık gelir ve de giderleri, TOG’daki gönüllülük kriteri, kazanmış olduğu bölümün başarı sırası, fiziksel (engellilik) hali, ebeveynlerin yaşamda olup olmadıkları, sosyal güvenceleri ile birlikte iş durumları, TOG projelerindeki aktif olma durumları, akademik başarı durumu gibi kriterler daha öncelikli olmaktadır.

Bütün bu değerlendirmeler sonrasında bu sene başvuru yapmış olan toplamda 41.069 tane aday arasında bir sıralama gerçekleştirilmiş, ve de toplam bağış miktarıyla bağlantılı bir şekilde sıralamada önde olan belli sayıdaki aday mülakat aşamasına kalmış bulunmaktadır. Bu sene içerisinde mülakata 320 tane aday davet edilmiştir. Mülakata davet edilmemiş olan adayların başvurusu olumsuz bir şekilde sonuçlanmıştır.

Bu etapta burs başvurularına olumsuz yanıt vermek zorunda kalmış olduğumuz adaylara, yeni bir burs bağışı olduğu takdirde geri dönüşler yapılacaktır.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER